A keni vjedhur ndonjehere , dhe cfare?

Soulmind

oNcE...
Ncuq. madje dhe para ca ditesh isha me 1 koleg ne kantier. kishin rene ca dege kumbulle nga ana jone. ai shkoi e i morri ca, une jo qe nuk morra por as nuk e hengra ate qe me dha. haha. Ik thash se quhet vjedhje. tme ngece ne fyt harami
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
dite per dite jau vjedh femrave sexy recipetat me menim... :D

Quhet kjo apo snuk?
 

Ledia

Well-known member
po lule. para 4 muaji. ika per dreke ne nje lokal dhe keputa nje deg lule dhe e mora :ROFLMAO:
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
dite per dite jau vjedh femrave sexy recipetat me menim... :D

Quhet kjo apo snuk?
Paske alament cicash ti drejtoro.
Blij i pale vete dryq,ci do te tjereve.
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
Paske alament cicash ti drejtoro.
Blij i pale vete dryq,ci do te tjereve.
U pa puna do i ble i pale po ene ti bli i pale syze e lexoje prap ate qe kam shkru ... jo per gje po ke fillu me i perceptu gjonat skic. :D :p
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
U pa puna do i ble i pale po ene ti bli i pale syze e lexoje prap ate qe kam shkru ... jo per gje po ke fillu me i perceptu gjonat skic. :D :p
Na jena ndrysheeeee
Na jena haaaj prej natyrreee
 

kitrra 123

plak gjufurrak
I sa kam vjedhe atje ke kopshti Elvinaz Vejushkes :) yhyhy
 

Tiku

🏃 🏃 🏃
Staff member
I kam gjesh iher komshies sytjenat..:D ato rane vet tel une por kur ajo erdhi e I kerkoi I thashe qe skam pa gje..:):D:p quhet?:D
 
Top