A keni vjedhur ndonjehere , dhe cfare?

S

Soul

Guest
lule. kam vjedhur para 1 jave 1 deg sw me pelqwu shume e bera sikur o
po i marr ere e takk keputa nje deg
 

Iva1

Well-known member
lule. kam vjedhur para 1 jave 1 deg sw me pelqwu shume e bera sikur o
po i marr ere e takk keputa nje deg
A kishe arme me vete kur e more se mos te vrisnin po te te kapnin??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Veç zemra. :cool:
Zemra nuk vjedhet, hipnotizohet :d

Po, isha i vogel se di sa vjec sakt, nje portokall, mendova qe sme ka pare askush por erdhi pronari dhe me kapi per veshi :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mund te jete edhe pa magji, thjesht me metoda personale :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Kur ishim ne fillore,rruges per ne shkolle ,kishte ca molla verore afer shkolles,aty iknim ca nga klasa e kur mbaronim mesimin qe iknim per shpi merrnim ndonje.
E vetmja vjedhje e jetes sime!
Pa kur dilte e na bertiste .
Iknim me vrape. hahahahahah
 

Hera

Moderatorë
Staff member
Te vegjel vidhnim neper kopeshtet e gjitoneve ne kohen e drekes ...jo arra jo dardha ...jo lajthia peme te ndryshme ...ato benin sikur flinin e na linin
 

Senseo

Salt, pepper or cyanide?
Poooo para dy ditesh, kumllat te pema bashkis :p
 
Top