A keni vjedhur ndonjehere , dhe cfare?

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Asnjehere por po me thate se ku vidhet pa te pa kush , u nisa :p
Une edhe ihere qe pashe leke ne rruge , aq turp me erdhi edhe pse ne rruge skishte njeri pervec meje e si mora ? ? ? ?
 
  • Like
Reactions: NGU

NGU

HG
Asnjehere por po me thate se ku vidhet pa te pa kush , u nisa :p
Une edhe ihere qe pashe leke ne rruge , aq turp me erdhi edhe pse ne rruge skishte njeri pervec meje e si mora ? ? ? ?
Squhet e vjedhmje ajo...Ka qene risku jot, po cpaske qene dhe ti:p


Tema: Jo se kam bo najher...se t nem ai tjetri kshu thujne:p
 

Vajza

Moderator
Staff member
Un kam vjedh shum kumblla te daja e babit kur isha e vogel, por vjedhje me e madhe ishte kur i vodha vathet e goces te tezes i kishe shum te bukura e smi jepte kshu vendosa te vjedhi ,ne fund fare nuk i vesha sepse do e mirnin vesh ?, si perfundim as un as ajo i fuga ?
 

Aisela

Well-known member
Hajdute zemrash a quhet? :p

Kam vjedhur vetem njeher..isha ne kulmin e rinis kur spysja per asigje ne bote. Po luanim truth or dare...dhe un si e mencur qe jam zgjodha denimin...denimi ishte te vidhja nje cakmak me drit ndyqan. :p
 

Guns_N_Roses1

Hypa Vidhit Zbrita Vidhit Piva Ujë Në Vrimë Të Vid
Zemrën e ksaj lart
 

Frank

No Love Lost, No Love Found!
Gjera te pavetdijshme edhe mund te kene ndodhur, por ne kuptimin e plote te fjales vjedhje, asnjehere!???
 

MrCool

Simple
Meqenese adoleshencen time nuk kishte smartfona, internet e kshu gjerash, ne moshen 14-15 vjec mbaj mend qe shkonim ke gabi e vidhshim kaseta video me filma porno. :p
Sa te vuajtur jemi ne brezi i dashnor dikos mer @MrCool, keta kane kushte tani. :p lol
Keta i kan kasetat n'telefon brenda mer... Problemin e kane qe nganjehere i harrojn zerin hapur dhe degjohen klithma ?
 

Iva1

Well-known member
Te them jo,gjynah ta mohosh ate qe ben,se mire qe e ben gabon po dhe mos ta tregosh,nuk vete.Une here pas here vjedh ndonje shishe vere te puna???.
 

Frank

No Love Lost, No Love Found!
Shif icik kete @Ri. Nuk ka reaguar hic kur thadhe brezi dashnor dikos. Qekur ka ndrru nickname ndihet brezi nojzit. :p
Kam vu emrin tim mer matrapaz, ç'ke :p Te pakten kshu ju kursej ne thashetheme nje teme, ate te emrit tim ? ? ? ? ?
 
Top