A i tregohet gjithcka nenes?

MasteR

I'm offline
Mendoj qe jo...por ne varesi te moshes mendoj qe duhet nese eshte moshe e vogel
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Nese don me e smu, po :D
 

Jetmira

🎧🎵💙
Jo.
Me mamane shkoj si nuse e vjehrre,jo si nene e bije.
Jemi te kunderta,dhe eshte shum paragjykuese.
Shyqyr qe kemi moter e qajme hallet me njera-tjetren.
 
Top