A e pini duhanin ?

A e pini duhanin ?

 • Po

  Votat: 63 38.4%
 • Jo

  Votat: 69 42.1%
 • E kam lene tashme

  Votat: 16 9.8%
 • Rastesisht ne shoqeri

  Votat: 16 9.8%

 • Totali i votuesve
  164

Giovanni

Anëtar i ri
Ej njerz a e pini duhanin dhe pse e pini...?

Une e pi dhe sinqerisht nuk di pse e pi...:(
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
E kam pas tymosur nganjehere keshtu rralle ne adoleshence me ndonje kafe me shoqerine,nuk e tymos me as qe me pelqen ,shumica e konsumojne se gjasme askush nuk digjet per ta hahahahahahahahahahahaha
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Ej njerz a e pini duhanin dhe pse e pini...?

Une e pi dhe sinqerisht nuk di pse e pi...:(

Mmmmmm kur kam qen ne shkoll te mesme dmth ditet e fundit qe do diplomohesha fidhova ta pija pastaj masi u diplomova e lashe :D:D:D
Kam 1 vite qe nuk e fuse ne goj duhanin
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Jo shpesh ndonjehere me shoqerine pershembull te shtunen (se njera sna fliste fare ate mbremje as pergjigjeshe asgje ;) )
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
jo edhe ja kom shum merzi me pi dikush cigare afer meje, shum shum merzi:mad::mad:...juve duhanxhive veq ni kshill ju kisha jap nqs doni me myt veten osht ma mire mu var o ku pe di un se me prish trupin dalngadal!!!...
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Jo shpesh ndonjehere me shoqerine pershembull te shtunen (se njera sna fliste fare ate mbremje as pergjigjeshe asgje ;) )


Ehh pika qe si bije asaje me Taku :p
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
jo edhe ja kom shum merzi me pi dikush cigare afer meje, shum shum merzi:mad::mad:...juve duhanxhive veq ni kshill ju kisha jap nqs doni me myt veten osht ma mire mu var o ku pe di un se me prish trupin dalngadal!!!...
hajde keshill hajde...nuk me zhgenjen asnjehere ti
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Jo...Nuk e pi fare...Me duket se e kam alergji se edhe kur jam ne ambjente ku pihet duhani me dalin pulla te kuqe ne trup..Njehere vetem provova te tymos nje cigare ngjyre roze dhe me shije vanilje,por qe nuk i ndjeva asnje shije...Mbase se nuk dija ta tymosja(e ndezi shoqja per mua) por qe gjithesesi shume kot mu duk...Kam kaluar nje jave duke lare gojen çdo min se me dukej sikur me vinte era duhan...
 

jackass

Anëtar i ri
jo nuk e "tymosi" (per hater te zhgenjyy) :p dhe sinqerish me pengon shum, por per fat te mire ne familjen time nuk e tymos askush, perposh gjyshit :p :d
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Tani une personalisht nuk e pi por te themi te drejten e pi sepse jam gjithmone ne ambiente ku duhan pires ne shtepi babai qe pi sa per 2 persona ne shkolla shumica e shokeve qe kam e pine keshtuqe duke marre frume thit edhe pse padashur pak tym duhani!
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
E pi nga hallet ne dashuri qe kam.
 
tani te gjith jemi te ndergjegjshem qe duhani eshte i demshem per shendetin por ja qe dashur pa dashur ajo fillohet dhe zor se mund ta lesh mè...sa per vete une nuk e pi por per te provuar e kam provuar.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Jo nuk e pi.
 

TIGRI

Anëtar i ri
me te drellur
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
JO kurre, as atehere bile!
 

Ado

FISEBILIL-LAH
ka 4-5 vite qe e pi :D
 
Top