A do ti trondit përsëri ?

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
A do ti trondit përsëri Shaqiri serbët, kësaj radhe në Beograd ?


xs23inliverpool1.jpg


Liverpooli është në grup me Crvena Zvezdën në Ligën e Kampionëve, por interesante do të jetë nëse Xherdan Shaqiri do të luaj në Marakanë kundër kampionit të Serbisë


Xherdan Shaqiri e ka edhe një betejë me serbët. Pasi i mundi ata në Botëror, ku në minutat e fundit shënoi gol për Zvicrën dhe bëri shqiponjë, gjilanasi tani do të udhëtojë me ekipin e tij, Liverpool drejt kryeqytetit të Serbisë, Beograd.


Sigurisht, Zvezda konsiderohet ekipi më jofavorit në Grupin C, të cilit i prin Paris Saint-Germain, Napoli dhe Liverpooli. Meqë do të jetë një ekip me i dobët, nuk përjashtohet mundësia që në këtë përballje Shaqiri të starton në formacionin e trajnerit Jurgen Klopp.
Prishtina news
 

jana80

Super Moderator
Staff member
po ju humb lezeti tani ketyre tronditjeve.....
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Hope

◕‿◕
Sr kuptoj temen....
Kjo urrejtja ndaj serbeve, me sa di une feja thot te duash cdoke, pavarsisht ngjyres lekures, e shtetesise e keshtu me.radhe
Aq kohe sa mbillni urejtje do korni urjetje dhe sbeni gje pervec se te shkatroni njerzimin.
Secili ne pune te vete, me gjithe shtetesi!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
I doli boja qe cke me te, kur pas pas kohe dalin e kerkojne ndjese qe ben shqiponjen.
Kshuqe boll me kto paterizma te kota...te shtrine kembet sa i mbulon jorgani.
Mos harroni se keta jane te shitur dhe duhet te respektojne e veprojne sipas rregullave te atyre qe i kane blere!

Case close
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
nuk kerkojn falje fare leht Xherdani e Xhaka, porse i kan detyruar….

i kam lexu te gjitha shkrimet nga vendi zviceran, qe iu kishin thën: për shkak te trazirave poshte qe keni atje, nuk duam te kemi trazira te reja ketu ne vend…. andaj kan kerku falje, sepse asnjeri prej tyre (futbollisteve shqiptare) nuk kerkon falje nga zemra per shkak ee kan ber shqiponjën. As1herë... kurrë. -/me goje po e kan ber me ne fund te deytruar/

ndersa ai Xherdani kishte thënë: Nëse e shihni patjeter te nevojshme, okay iu kerkoj falje….


YouTube

vertet mrekulli ishte kjo…. BثNI Mث SHPESH KESO MREKULLIRA :D hahahah
 
Top