• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Keni rënë ndonjëherë në dashuri? A i keni ndier ndonjëherë “fluturat në bark”?
më poshtë po ju tregojmë shtatë shenja, të cilat ju bëjnë të dalloni nëse keni rënë me të vërtetë në dashuri apo nëse është vetëm një flirtim dhe pëlqim mes jush dhe tjetrit/tjetrës.
Ja cilat janë këto shenja...


- Doni vetëm lumturinë e tjetrit. Për ju, partneri apo partnerja shndërrohet në personin më të rëndësishëm në botë.

- Mendoni se do të mund ti falnit çdo gjë të keqe që ai apo ajo mund t’ju bëjë, me përjashtim të tradhtisë.

- Filloni të mendoni seriozisht për jetën tuaj me atë person, e madje planifikoni edhe fëmijët që mund të bëni bashkë në të ardhmen.

- Nisni të keni koefidencë me miqtë e rij/saj. Dilni bashkë me ta, u dërgoni dhe ju dërgojnë mesazhe dhe përfundoni duke i bërë miqtë e tij/saj, miqtë tuaj.

- Nis të fotografosh gjërat që i pëlqejnë atij/asaj.

- Nisni të flisni gjithmonë e më shpesh për ndjenjat. Dashuria ju bën më të butë dhe pak “llafazanë”.

- I tregon gjithçka për të nënës tënde (ose një miku, mikeshe, vëllait, motrës, pra personit më të afërt) dhe përfshini edhe personat e afërt në historinë tuaj.

- Nis të mësohesh me idenë se në ditë do ta ndani shtratin me dikë tjetër.

/a.s/noa.al -
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Kur bie ne dashuri ska nevoj qe diktojme shenja,thjesht e ndjen situaten rreth teje,tjetrin/ren dhe peshen qe ka ai/ajo ne jeten tende kaq.
 

Nicktjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Eh sa mire matematikore keto. U zgjodh dhe kjo!
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Un ne fakt mas i her tensionin dhe rrafjet e zemres dhe pastaj ja dergoj me email rezultatet ketij doktorit tim dhe pres te me kthej pergjigje zyra e tij para se un ti pergjigjem mesazhit te saj.
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Un ne fakt mas i her tensionin dhe rrafjet e zemres dhe pastaj ja dergoj me email rezultatet ketij doktorit tim dhe pres te me kthej pergjigje zyra e tij para se un ti pergjigjem mesazhit te saj.
Pastaj do dalin rrahjet e zemres shum të shpeshta... :D
 

LoSsT

VIP
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Edhe me thonin, ke ra mren, se besoja une, lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

E po nese ske interes edhe ske rënë... dhe shenjat i marrin ata qe paskan rënë.

Supozojm te na i tregojn shenjat e reja.
 

Ultraviolet

I am not a girl. I'm a storm with skin⚡
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

mthuaj ndonje gje qe sdi
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Nje shenje ,,,, Harron te zbresesh ne stacionin e duhur kur je ne autobus sepse e ke mendjen tek viber apo wats duke i shkruar :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Nje shenje ,,,, Harron te zbresesh ne stacionin e duhur kur je ne autobus sepse e ke mendjen tek viber apo wats duke i shkruar :p
Edhe mu me ndodhi i dite ....mire qe me foli shoqja afer..
por sinqerisht se dija qe kisha ra ne dashni me marlen bhooo
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Edhe mu me ndodhi i dite ....mire qe me foli shoqja afer..
por sinqerisht se dija qe kisha ra ne dashni me marlen bhooo
Hahahhaha po prandaj jane autobusat qe te marresh vesh me kë ke rene brenda :p
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Po pse ktu te kto 8 pikat nuk e shoh te cilesuar...thuaj ky studiusi nuk ka hip naihere ne aftobuz?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Ai studiuesi ka mundesi mos ti kete hypur as ndonje femre dhe na paska nxjerr keto konkluzione. Dashuria ka shenja te ndryshme ne njerëz t ndryshem
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Pa he i here se me zgjove kuriozitetin .... na e elaboro i cike idene
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Po ja psh, nese studimin më siper e marrim si te mirëqen i bie qe une te jem dashuruar 2-3 here, nderkohe qe une nuk besoj ta kem arritur ende ate kufi sepse kur jemi ndar nuk eshte se kam mbajtur zi. Une smund te te flas me përjetime personale per shenjat e dashurise por nga njerez qe pretendojnë se jane te dashuruar, kur i kam pyetur nuk ma kane bere përshkrimin njësoj dikush ka dashur ta kishte afer gjithe diten dikush ka dashur thjesht qe ai te ishte prane saj kur asaj i duhej. Dikush ka thene qe une seksin e imagjinoj vetem me ate person dhe asnje tjeter, ndersa dikush tjeter ka thene qe neve nuk na mban seksi lidhur. Dikush ka thene qe une per ate jap jeten, ndersa dikush tjeter ka thene qe para jetes sime nuk eshte as zoti. Dikush ka hedhur familjen posht per ate, ndersa dikush tjeter thote se familjen sdo e lija as per kete qe dua, me mire vuaj vet sesa gjithe familja ime. Do më per belulin?
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Po ka pse jo...

Dmth ti po thu se dashnia qeka sakrifice?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Ne njefare menyre dyshoj se po ,por nese do e perkufizoja une me idene time rreth atyre qe kam lexuar dhe degjuar(sepse ende se kam perjetuar)do thoja se eshte si Dielli ,,,qe eshte e domosdoshme ta kemi prane ,te na mbaje ngrohte zemren dhe trupin ,por ne disa raste perpiqemi edhe ti ruhemi duke u futur shpesh nen hijen e nje peme sepse prania e tij cdo moment DJEG :p Dmth duhet qe te jet marredhenie e moderuar nga te dyja palet :)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Bukur,bukur shtoni dhe thoni shenjat dhe sintomat e dashuris..:p
Ku ka me studim real se ta flasim pa satistika e kurba sondazhesh :p ..
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Bukur,bukur shtoni dhe thoni shenjat dhe sintomat e dashuris..:p
Ku ka me studim real se ta flasim pa satistika e kurba sondazhesh :p ..
Jam dakort me ty , eshte perjetim individual
 

sensuu

sweet
Titulli: 8 shenja që tregojnë se keni rënë në dashuri

Se kuptoj,dashuria supozohet se eshte ajo qe te ben te lumtur.....pse gjithmone te vuash:(
 
Top