8 sekrete per te qen e bukur!

Monique

Shine like a Moon!
Staff member
Per masazhe flitet ktu.....vetofrohem direkte , apo sjam si e ngrire....lol
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Pa egzagjerim ka qe ne gusht qe s"kam vene as make-up as rimel as buzekuq,dhe cuditrisht ndihem e fresket e bukur dhe mjaft origjinale ne bukurine time. :)
Kremin ok e perdor rregullisht se zbut lekuren dhe ushqen ate.
Se di se pse keto vitet e fundit jam bere nje partizane e pa shoqe e orgjinalitetit natyrore e asaj freskise brenda nesh qe ndihu e bukur se e tille je,ske nevoje per furca dhe sovatime.
 
Top