7 Ushtrimet e barkut për të qenë gati për verë.

Marla

VIP
Titulli: 7 Ushtrimet e barkut për të qenë gati për verë.

I bejm dhe 5 ne por bejme 2km vrap, 1 ecje dhe prap 2 km vrap :D
Po un sa kam hyr ne muajin 4, ti me le targen :p
lol

Pse shetitje ne sheshin elyse po dalim ,,, vrap ore vrap :p
 
Titulli: 7 Ushtrimet e barkut për të qenë gati për verë.

Ti Voy ke nevoje per ushtrime te tjera per te forcuar trapezin bicepsin dhe tricepsin :D


lol

Ja mjafton ky ushtrimi qe thua ti, s`ke nevoje per te tjere
 

Marla

VIP
Titulli: 7 Ushtrimet e barkut për të qenë gati për verë.

U pa puna duhet te hap ndonje palester, punesoj nja 4-5 goca te bukura dhe sukses i garantuar :p
 

Marla

VIP
Titulli: 7 Ushtrimet e barkut për të qenë gati për verë.

Nese do te jesh i suksesshem ne jete meshiren leje pas dere... cit. Marla :p
 

Fly

Shy
Nese do muskuj barku :p
E ke parasysh ate fjalen qe thone shpesh: bej vrap, stervitje per qef? Ti i thu ik p.... asaj :p
Do futem ne ushtri u pa puna, te pelqejne ushtaret?
 

Marla

VIP
Titulli: 7 Ushtrimet e barkut për të qenë gati për verë.

nooopppppeee. Shif se sjemi ke tema jone "pyetje pergjigje" :p

Muskujt e barkut do i bejme ne forma argetuese sic folem me siper. Dil nga tema tani mos e flliqim me :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Ushqimi i shendetshem,pak gjimnastike dhe barku peshk pastaj :p
 
Top