Shqiptar te Bashkuar
Duke Lexuar Temat 1 ne 6 nga 6

Forum: Tekste kėngėsh tė huaja

 1. Tekstet me te bukura ne gjuhe te huaja.

  Started by Hard Styler, 18-07-2008
  6 Faqet
  1 2 3 4 5 6
  • Pergjigje: 176
  • Shikime: 27,180
  10-10-2017 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
  • Pergjigje: 9
  • Shikime: 5,540
  29-05-2015 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 2. Lady GaGa

  Started by My Self, 18-07-2011
  • Pergjigje: 3
  • Shikime: 1,816
  18-07-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 3. Arrow Rihanna lyrics...

  Started by braziljania, 18-10-2008
  • Pergjigje: 10
  • Shikime: 3,155
  15-07-2011 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 4. Lightbulb Britney Spears lyrics.......

  Started by braziljania, 17-08-2008
  • Pergjigje: 15
  • Shikime: 2,796
  07-12-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė
 5. Thumbs up US 5 lyrics

  Started by braziljania, 02-08-2008
  • Pergjigje: 12
  • Shikime: 2,661
  11-08-2008 Shko tek postimi i fundit ne kete temė

hap

Informacionet e forumit dhe opsionet

Moderatoret e ketij forumi
hap

Opsionet e Shfaqjes

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Rendit temat ne..

Kusdes: kur ti renditni sipas dates, 'descending order' do te shfaqe me te rejat perpara.

hap

Legjenda e Ikonave

Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban postime te palexuara
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Pėrmban Asnjė mesazh te palexuar
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e Nxehte me postime te palexuara
Me Shume se 40 pergjigje ose 150 shikime
Teme e nxehte me postime te palexuara
Post e Mbydhur
Tema eshte e Mbydhur
Tema permban mesah shkruar nga
Ju keni postuar ne kete teme
hap

Leja e Postimit

 • Ju nuk mund te postoni tema te reja
 • Ju nuk mund tju postoni pergjigje
 • Ju nuk mund te postoni bashkangjitje
 • Ju nuk mund te ndryshoni postimet tuaj
 •