• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zyrtare: Shqipëri historike, e 22-ta në botë

Aver

VIP


Shqipëria tashmë edhe zyrtarisht është në pozitën e 22-të në botë në ranglistën e publikuar nga FIFA.
Dje u dha lajmi, sot u zyrtarizua. Shqipëria ka bërë hapa gjigant në ranglistën e FIFA-s, duke rrëmbyer pozitën e 22-të.

Pas fitores kundër Francës dhe pikëve në tavolinë kundër Serbisë, është ngritur për 14 vende në këtë renditje.

Shqipëria gjendet para kombëtareve të forta si Franca, Gana, Ukraina, Rusia e SHBA.

Ranglistat i prinë Argjentina, Belgjika dhe Gjermania.

 

cent

...Lontano
Titulli: Zyrtare: Shqipëri historike, e 22-ta në botë

Vazhdoni keshtu çuna, na nderoni.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Zyrtare: Shqipëri historike, e 22-ta në botë

Nuk po e kuptoj fjalen rangliste? Per c'fare sporti behet fjale ?
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Zyrtare: Shqipëri historike, e 22-ta në botë

Ranglist do te thote : renditje
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Zyrtare: Shqipëri historike, e 22-ta në botë

Kjo Shqipja eshte shume e nderlikuar, ose mbase e ka fajin artikulli I varfer.

Ps.. Per pak Mendova se flitej per boksin/ fushen e ringut. Loool
Thnx Malsi - chartlist.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Zyrtare: Shqipëri historike, e 22-ta në botë

Si rregull ajo nuk eshte fjal shqip ,por e perdorin si modernizim gjuhesor gazetaret sportiv . Kot dmth

Ska perse , its pleasure :D

Tema : Kjo renditja aktuale na rrit akoma me teper imazhin neper bote dhe vec tek sporti ndikon ne cdo fushe tjeter . Uroj te mos i kem prenotuar kot biletat e avionit per ne France vitin qe vjen edhe pse prap dal nje xhiro nga vellai po nuk hyrem ne europian :D
 
Top