• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zyrtare: Real Madrid me trajner të ri

legjenda

Tetova
Real Madridi ka shkarkuar Rafa Benitezin dhe ka emëruar Zinedine Zidane në krye të skuadrës.
Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez përmes një konference për media ka njoftuar shkarkimin e Rafa Benitezit.

Ai po ashtu njëherësh ka njoftuar se drejtimin e skuadrës do ta marrë legjenda Zinedine Zidane, i cili ishte trajneri i Real Madrid Castillas.

“Kam marrë një vendim shumë të vështirë për mua, pasi kemi shkëputur kontratën e Rafa Benitezit si trajner i Real Madridit”, tha Perez gjatë konferencës për media.

“Ne po ashtu kemi vendosur që drejtimin e skuadrës ta marrë Zinedine Zidane, i cili është legjendë e kësaj skuadre”. /Express
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Zyrtare: Real Madrid me trajner të ri

Si lojtar, ska fjale per zizzu. Inshallah edhe si trener na e zdrit ftyren
 
Top