• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zonja e ëndrrave të mia

Vinjol

Status offline...... KÇK
Virgjerush DAshke ??? Shif kta cunat e mamit...... se ben vaki gjen ndonji
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Maskilista te pandreqshem 🤣🤣
Efektet e kontrollimit te telefonit t'burrit, dhe aftesia e gruas per ta luajtur rolin e gjykatesit suprem dhe FBI :p
 
M

Morfina

Efektet e kontrollimit te telefonit t'burrit, dhe aftesia e gruas per ta luajtur rolin e gjykatesit suprem dhe FBI :p
Prandaj dhe ju maroni vdisni shkulni floket (ene ato dy qime qe mund te ken disa :p) nese femra se bon ate gjo. Thuj ishalla nuk rresht se aha moret fun 🤣🤣🤣
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Per mua Familja eshte e shenjte
Kur e dashura ime do te behet e fejuara
me vone nusja ime
e me vone kur te linde Gruaja ime

Sdo te kete me vend per dyshime per asgje............
Sa sh reklama i ben vetes :p
Por qe gruan e dashke te sapolindur ka 1 gje qe nuk shkon.
 
Kjo tema tregon qarte sa mashtrusa jan meshkujt :p
Kjo tregon se meshkujt e kane zemren si autobus fisarmonike.
Ka vend per me shume se nje femer, shume me shume, kjo tregon se jemi altruiste, falim dashuri me shumice, nuk e mbajme per vete ose me keq akoma, nuk e leme dashurine qe kemi me shumice te shkoje dem 😂
 

MaYaDa

Don’t touch!
Kjo tregon se meshkujt e kane zemren si autobus fisarmonike.
Ka vend per me shume se nje femer, shume me shume, kjo tregon se jemi altruiste, falim dashuri me shumice, nuk e mbajme per vete ose me keq akoma, nuk e leme dashurine qe kemi me shumice te shkoje dem 😂
Ahhh si nuk kam nje grusht te forte...!
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Kjo tregon se meshkujt e kane zemren si autobus fisarmonike.
Ka vend per me shume se nje femer, shume me shume, kjo tregon se jemi altruiste, falim dashuri me shumice, nuk e mbajme per vete ose me keq akoma, nuk e leme dashurine qe kemi me shumice te shkoje dem 😂
Ju keni vend ne zemer
Ama ne kemi vende te tjera qe mezi priten te mbushen
Funksiono keshtu ekuilibri apo jo? :p
 
Ahhh si nuk kam nje grusht te forte...!
Me beso qe nuk do ndryshonte gje ai grushti yt i fuqishem 😁
Asgje nuk behet ose ndryshon me dhune, asgje prej gjeje, perkundrazi eshte ne natyren njerezore te beje te kunderten e asaj qe i imponojne.
Sidomos ne dashuri, e vetmja gje qe mund te bejme ne eshte te falim dashuri pa kushte, pastaj nese kjo dashuri eshte e mjaftueshme apo jo ky eshte tjeter muhabet.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
hehehe
U shkrime duke qesh!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
O mos e merrni ngat zemres se ju prishet teni i ftyres
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Lover mund dhe t'me citosh pa problem :p

Thjesht mua keto lloj humoresh nuk me bejne me qesh. S'ka noj gje te keqe ketu
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Une kur postoj dicka per me qeshe soul, e postoj se me qeshet mua, dhe te them te drejten nuk merzitem pse nuk qesh dikush, sepse nuk pres :d
Nganjehere them, nuk ja kap truri sincerisht, sjemi njesoj ndaj edhe smerzitem lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
lol

po normal mo gjithsecili poston sipas shijes vet se dhe une kur postoj nuk postoj per anetaret. :D

gjthss, grua e dyte ska shance te jete sepse gruaja merret me konsensus te se pares, dhe e dine te gjithe. do kete qene E dashura qe e mban fshehtas :D
 
Une kur postoj dicka per me qeshe soul, e postoj se me qeshet mua, dhe te them te drejten nuk merzitem pse nuk qesh dikush, sepse nuk pres :d
Nganjehere them, nuk ja kap truri sincerisht, sjemi njesoj ndaj edhe smerzitem lol
Mu me vje ma qajt kur lexoj ktu!
do thush ti pse??
kam humbur dy dashuri ketu ne forum qe kur kam ardhur!! Nje per fain e cenit
tjetren per vinjolin.......
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
lol

po normal mo gjithsecili poston sipas shijes vet se dhe une kur postoj nuk postoj per anetaret. :D

gjthss, grua e dyte ska shance te jete sepse gruaja merret me konsensus te se pares, dhe e dine te gjithe. do kete qene E dashura qe e mban fshehtas :D
Andaj eshte postuar tek humori jo tek feja :p
 
Top