• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zonja e ëndrrave të mia

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Duke kontrolluar telefonin e bashkëshortit, ajo gjeti tre emra që i ranë në sy:
Zonja e prekjes së butë
Zonja e lotit të dhembshur
Zonja e ëndrrave të mia
Desh u tërbua nga mllefi dhe menjëherë mori të telefonojë...
Te numri i parë u paraqit nëna e bashkëshortit...
Te numri i dytë u paraqit motra e bashkëshortit...
Te numri i tretë filloi të cingërojë telefoni i saj vet...
Qau nga mendja e keqe që pati dhe si kërkim faljeje ia dhuroi rrogën e atij muaji...
Kur mori vesh nëna, i hoqi byzylykët e arit dhe ia fali djalit...
Po ashtu edhe motra e shiti një unazë të shtrenjtë që kishte dhe ia dhuroi vëllait.

Ky burrë me fat dhe i gëzuar nga këto dhurata shkoi dhe bleu një dhuratë të çmuar për gruan e dytë, që në telefon e kishte regjistruar me emrin Fazli Strujaxhia. 🤣🤣🤣
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Duke kontrolluar telefonin e bashkëshortit, ajo gjeti tre emra që i ranë në sy:
Zonja e prekjes së butë
Zonja e lotit të dhembshur
Zonja e ëndrrave të mia
Desh u tërbua nga mllefi dhe menjëherë mori të telefonojë...
Te numri i parë u paraqit nëna e bashkëshortit...
Te numri i dytë u paraqit motra e bashkëshortit...
Te numri i tretë filloi të cingërojë telefoni i saj vet...
Qau nga mendja e keqe që pati dhe si kërkim faljeje ia dhuroi rrogën e atij muaji...
Kur mori vesh nëna, i hoqi byzylykët e arit dhe ia fali djalit...
Po ashtu edhe motra e shiti një unazë të shtrenjtë që kishte dhe ia dhuroi vëllait.

Ky burrë me fat dhe i gëzuar nga këto dhurata shkoi dhe bleu një dhuratë të çmuar për gruan e dytë, që në telefon e kishte regjistruar me emrin Fazli Strujaxhia. 🤣🤣🤣
Ehhhh , sa her e kam lexuar ket histori . Po ju e gjeni veten tuaj ketu ? Lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Vinjol

Status offline...... KÇK
Per mua Familja eshte e shenjte
Kur e dashura ime do te behet e fejuara
me vone nusja ime
e me vone kur te linde Gruaja ime

Sdo te kete me vend per dyshime per asgje............
 

Vajza

💕Breskvica💞
Staf në FV.AL
Per mua Familja eshte e shenjte
Kur e dashura ime do te behet e fejuara
me vone nusja ime
e me vone kur te linde Gruaja ime

Sdo te kete me vend per dyshime per asgje............
Si qysh tek si behet kjo pun , pa lind sbehet gruaja jotw?!
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Si qysh tek si behet kjo pun , pa lind sbehet gruaja jotw?!
Gruaja Ime quhet qekur ja vendos Unazen ne gisht @Vajza
Po grua Quhet kur femra behet nene me femije
<< mendoj se eshte e drejte te quhet atehere <<
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Vinjol

Status offline...... KÇK
t ejesh e sigurte ne ato qe une shkruaj
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Absolutisht Qe jo
Senseo nuk jam maskilist
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Bej dashnoret gra cte te them un 🤷‍♀️
dashnoret gra ????? JE ne terezi ti a jo
Meshkujt mezi po ja dalin me 1
jo une me shume
 

Vinjol

Status offline...... KÇK
Ou , vrt kaq shum dashnore ke?! Si ja del per at pun ?! Kujdes mos shendrohesh ne zhigolo 🤷‍♀️
te thashe qe kam shume ??? << dashnoret e mora ne nr e shumes >>
Per ate Pune sme eshte ankuar asnjeri. ja dal dhe te gjitha kane mbetur te kenaqura...........
Zhigolo ??? Jo sbesoj...........
 
Top