• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zjarret në Greqi, prifti grek : Kryeministri ateist ka ngjallur zemerimin e Zotit

Guest20

Offline✌
1532452343_priftigrek.jpg


Greqia është në zi kombëtare. Zjarri që përfshiu rajonin e Atikës, në verilindje të Athinës, ka shkaktuar një nga tragjeditë më të mëdha që ka prekur këtë zonë, duke shkaktuar 74 të vdekur.

Në këto ditë të vështira për vendin fqinj, Kisha greke ka rezervat e saj. Kreu ortodoks i Kishës Metropolitane të Aegialia, e ka konsideruar këtë ngjarje si “zemërim i Zotit, me kryeministrin ateist”. Prifti Amvrosiou ka shkruar në blogun e tij personal se “kryeministri dhe i gjithë stafi i tij ateist, ka ngjallur zemërimin e Zotit”.

Ai, gjithashtu, në postimin e tij e ka quajtur Tsipras një hipokrit, ndërsa i qëndron bindjes së tij se e gjithë kjo tragjedi nuk ishte as më pak dhe as më shumë, mallkim nga Zoti.
Shqiptarja.com
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Po, po krejt faji i seksit ka kaplu zjarmia :uri:
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Eshte shume Bukurosh ky,eshte dhe me bindje fashiste ne "kategorine e zotit".
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Ai, gjithashtu, në postimin e tij e ka quajtur Tsipras një hipokrit[/B]


une mendoj se e keni nje kryetar te hatashem…. po kajher edhe natyra do ndryshime :)
 

KAON

Anëtar Aktiv
E sulmon sepse Tsipras nuk e beri betimin me biblen ne dore,,kur u be kryeminister.Nuk kishte ber vaki me pare ne greqi qe politika te prishte ndikimin e kishes.Keta bastard kan qen shkaktaret e coptimit te shqiperis,,te gjitha ngatrresat midis dy popujve nder shekuj keta i kan sajuar. Jan ca gjera qe duhet ti din shqiptaret dhe nuk duhet te ngaterrojne popullin e thjeshte me pislliqet e tyre.Tsipras-i deri tani ka vepruar drejte me emigrantet shqiptar,,,po ju njeh te drejtat si shtetas europian!
 
Top