Zjarr në një pallat 13 katësh në Tiranë, banorët lënë banesat

legjenda

Tetova
zjarrfikese-590x354.png
Një zjarr i madh, shkaqet e së cilit nuk bëhen ende të ditura ka shpërthyer këtë mbrëmje në një pallat 13 katësh në Tiranë te “Steacioni i Trenit”.
Burime bëjnë me dije për News 24 dhe “BalkanWeb” se zjarri ka rënë në katin e tretë të pallatit.
Paniku dhe frika kanë kapluar gjithë banorët, të cilët kanë braktisur banesat dhe kanë dalë në rrugë.https://youtu.be/_1LrNA2zYWM
 

Attachments

  • zjarrfikese-590x354.png
    zjarrfikese-590x354.png
    165.8 KB · Shikime: 0
  • zjarrfikese-590x354.png
    zjarrfikese-590x354.png
    165.8 KB · Shikime: 0
Top