• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zgjedhjet në Sllovaki/ Fitore e madhe e partisë opozitare

Hera

Βιβλίο φάγος
Zgjedhjet në Sllovaki/ Fitore e madhe e partisë opozitare

Partia opozitare (OLaNO) ka fituar zgjedhjet parlamentare të Sllovakisë me një fitore të jashtëzakonshme.
Me pothuajse të gjitha rezultatet e numëruara, partia ka siguruar pothuajse 25% të votave. Rezultati ka zbuloi se partia e qendrës së majtë Smer-SD, e cila mbizotëroi në politikën Sllovake për një dekadë fitoi pak më shumë se 18%.

Kryeministri Peter Pellegrini ka pranuar humbjen. Fushata zgjedhore u mbizotërua nga zemërimi i publikut për vrasjen e vitit 2018 të një gazetarit Jan Kuciak dhe të fejuarës të tij Martina Kusnirova. Fushata e partisë ishte e orientuar drejt luftës së korrupsionit.

LajmiFundit.al
 

DarkLord

SILENT
Shume shpejt edhe ne Shqiperi do te vije ndryshimi. Jo si deshire e Dariusit, por si domosdo e drejtesise dhe Shqiptareve.

Darius
 
Top