• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Zgjedhjet në Kolonjë...

Darius

DENY IGNORANCE
Titulli: Zgjedhjet në Kolonjë...

Qe kur ben ndarjen "ju" dhe "ne" per mua ky diskutim ska pike vlere.....
Tema nuk hapet per duartrokitje por per diskutime dhe krahasim mendimesh e faktesh. Ajo qe solla une eshte nje mendim ndryshe.

Riardhja ne pushtet e PD eshte garantuar dhe e sigurt per aq kohe sa ne krye te qeverise do te jete nje majmun cirku si Edi Rama dhe ne krye te parlamentit nje njeri i korruptuar si Ilir Meta, qe te dy te skeduar si njerez me lidhje kriminale ne mbare kancelarite e botes.

Darius
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: Zgjedhjet në Kolonjë...

Tema nuk hapet per duartrokitje por per diskutime dhe krahasim mendimesh e faktesh. Ajo qe solla une eshte nje mendim ndryshe.

Riardhja ne pushtet e PD eshte garantuar dhe e sigurt per aq kohe sa ne krye te qeverise do te jete nje majmun cirku si Edi Rama dhe ne krye te parlamentit nje njeri i korruptuar si Ilir Meta, qe te dy te skeduar si njerez me lidhje kriminale ne mbare kancelarite e botes.

Darius
Po aq do jete ne krye Edi, sa kohe te jete Luli.
Ajo me siper nuk ishte per duartrokitje, por per te mos bere ndasi!
 
Top