Zgjedhje 2021!

Tomka

Anëtar i ri
Une sjam per bojkot duhet te bejme detyren tone qytetare.

Por mund tju jap nje sugjerim te forte... mund te shkruani F*CK OFF tek fleta e votimit per ta nxjerre te pavlefshme!

Po shkova deri ke fleta votimit ja dhashe PS 🤣 se kto demokratet e LSistat i kom hal nsy lol 🤮
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Une sjam per bojkot duhet te bejme detyren tone qytetare.

Por mund tju jap nje sugjerim te forte... mund te shkruani F*CK OFF tek fleta e votimit per ta nxjerre te pavlefshme!
Edhe c'vlere ka kjo fuck off?
Jo po ti bejme dhe nje foto per te jeta eshte qejf
Une them se jemi lodhur me maskarada boshe , thjesht kaq
 
Top