Zbuloni sekretet e joshjes

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Screenshot_20200311-133620_Instagram.jpg
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
I bie qe vetem egersirat na perballojn .
Vdes per kafsh haha
Ato qe bejn si kafsh sjan gjo fare.. e kan vetem per aparenc.
Provo te zgjosh nainjonin qe fle gjum ahahahaha
 

elle

Chill
Ke te drejt ..kam pas nje shoqe thonte gjithmon
Elle ruaju atyre qe sndihen se kta qe flasin tregojn vet :p
 

Ledia

❤Shkodrane❤
Aaa une aaa? E shoh njeher pas syzeve .pastaj poshte syzeve.pastaj i heq e ja los synin tak fak .ai o rrezohet nga bicikleta o puth shtyllen me makine..
Une vazhdoj rrugen time ????? stil bretkocke kjo joshja jeme
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Aaa une aaa? E shoh njeher pas syzeve .pastaj poshte syzeve.pastaj i heq e ja los synin tak fak .ai o rrezohet nga bicikleta o puth shtyllen me makine..
Une vazhdoj rrugen time ????? stil bretkocke kjo joshja jeme

Nuk te pyeta si ja thyen qafen mavriut lol
 

Peperina

Larg shume larg
Desha te thoja qe kam stil mashtruseje lol
Po pra mashtruese me dipllom .:p
Nuk ke faj ti Po mu me traumatizove. Qe atehere un sbohem mo ...per burre lol

Un vertet kam then qe Ti do mbosh ta lej Burrin per ty . Po ta lej e trrim bashke jo tma moresh . lol

Oh me lot lové youuu un ty shume fort lol ?????
 

Peperina

Larg shume larg
Haha renci ka qe tbera me qeshur. Uroj tjesh pak me mire sot ?:)

Normal me bone me qesh . E di ti un vdes te qesh dhe per kte kam nevoj .:)

Pak me ndryshe se dje po dhimbje kam me shume se Sot me hoqen qetesuesit e forte dje me duk me mire se isha me anestesi normal Sidoqofte me e keqja iku yllo .???
 
Top