• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zbuloni bestytnitë sipas shenjës tuaj të horoskopit

Hera

Βιβλίο φάγος
Vendndodhja
Athine
Zbuloni bestytnitë sipas shenjës tuaj të horoskopitSecili nga ne ka nga një bestytni, por këtu do të zbuloni atë sipas shenjës së horoskopit:

horoskopiDashi

Mendoni dëshirë në orë 11:11, pasi ajo është ora që realizohen dëshirat.

Demi

Nuk e lini kurrë çantën në tokë sepse iu ikin lekët.

Binjakët

Kryqëzoni gishtat që t’ju realizohen dëshirat.

Gaforrja

Shmangni të çarat në rrugë sepse është ters.

Luani

Mbani bizhuteri me syrin e djallit për të larguar syrin e keq.

Virgjëresha

Mbani frymën në tunel sepse sjell fat të mirë.

Peshorja

Trokisni në dru sepse kështu largoni të keqen.

Akrepi

Nuk shmangni shikimin sy më sy gjatë trokitjes së gotave sepse mund t’ju shkojë 7 vite keq në shtrat.

Shigjetari

Nuk udhëtoni të premten më datë 13 sepse është ters.

Bricjapi

Mbani me vete monedhë fati me kokë lart.

Ujori

Nuk hapni asnjëherë çadrën brenda sepse është ters.

Peshqit

Hidhni kripë pas shpatullave për të larguar syrin e keq.
 

iluzion

maybe
Zbuloni bestytnitë sipas shenjës tuaj të horoskopitSecili nga ne ka nga një bestytni, por këtu do të zbuloni atë sipas shenjës së horoskopit:

horoskopi
Peshqit

Hidhni kripë pas shpatullave për të larguar syrin e keq.
As krip as sheqer ja ka fut kot po kot fare :p
 
M

Morfina

Ujori

Nuk hapni asnjëherë çadrën brenda sepse është ters.

As fshesen se perpals ne toke se kam frike do me kerkoj llogari ne boten tjeter :(
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Ujori

Nuk hapni asnjëherë çadrën brenda sepse është ters.

As fshesen se perpals ne toke se kam frike do me kerkoj llogari ne boten tjeter :(
Pse ca ka fshesa kur e perplas se une e kam zakon lol
Edhe pse i here ne sene me bi rradha me kap fshese me dore lol
 
M

Morfina

Pse ca ka fshesa kur e perplas se une e kam zakon lol
Edhe pse i here ne sene me bi rradha me kap fshese me dore lol
Thone qe cdo gje do te kerkoj llogari ne boten tjeter. Kur ka me me kerku fshesa, imagjino te tjerat. I permbahem rregullave une 😂😂😂
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Thone qe cdo gje do te kerkoj llogari ne boten tjeter. Kur ka me me kerku fshesa, imagjino te tjerat. I permbahem rregullave une 😂😂😂
Pse po se perplase fshesen ste kerko llogari kush?
Me ate CV qe kom une edhe bishti kavallit do me kerkoj llogari lol
 
Top