• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita Orës (FOTO)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Zbulohet gjithçka, ky është i dashuri 39-vjeçar i Rita Orës (FOTO)
1596108590571.png


Rita Ora iu bashkua të dashurit të ri Romain Gavras të enjten, ndërsa çifti lundroi Mesdheun me miqtë gjatë qëndrimit të tyre në Ibiza.Dhe ata dukeshin mjaft të lumtur, ndërsa hipën në një anije të vogël për një lundrim piktoresk afër vijës bregdetare të Ibiza-s.

Udhëtimi vjen pasi mediat e huaja zbuluan se bukuroshja shqiptare kishte nisur një lidhje me regjisorin e videove muzikore Romain, 39 vjeç.

Çifti i ri u fotografua për herë të parë bashkë, kur po ktheheshin në shtëpinë e saj në Londër në orët e para të mëngjesit të së shtunës pas një nate feste.g.shqip
 

WxP

Tech
Hahahhahahah He Marla fol po deshe :p
 

WxP

Tech
Po po mire harxhet po kush e pjek ?
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Dikur pasdite than qe Rita i kish hjek gjysmen e garderobes 🤪
 
Top