• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Zbulo çfarë tregon forma e kërthizës tënde

Jetmira

Antarë i Respektuar
Forma n.5
Kjo formë lidhet me hiperaktivitetin dhe ndjeshmërinë. Zakonisht je njeri shumë i padurueshëm dhe ke nevojë të kesh gjithmonë diçka për të bërë gjatë gjithë kohës. Ndërkohë, është shumë e natyrshme për ty të mërzitesh nga aktivitetet rutinë, ndaj kërkon gjithmonë diçka të pazakontë për të bërë. Ti i përballon problemet në mënyrë shumë të heshtur, pa i ndarë me askënd. Duhet të përpiqesh ta përmirësosh këtë stil jete, duke përdorur kuriozitetin tënd për të dalë nga kjo situatë me pak më shumë lehtësi.
 

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
eshte dysh eshte dysh urraaa

sa mire do kish qene qe kto kasapet e kirurgjise ate kerthizen ku ta kene qe sna e lejuan ta mbanim per semundje te renda sepse jetes nuk i dihet
 

Ajodreqia

Antarë i Respektuar
Forma n.3

Mund të mbash sekrete dhe të kuptosh fare mirë anën negative të njerëzve. Mund të të duket shumë e vështirë t’u besosh njerëzve, përveç miqve të tu të ngushtë dhe familjes. Zakonisht je njeri shumë i rezervuar, që mund të dukesh i/e çuditshëm/e për ata që nuk të njohin mirë. Falë personalitetit tënd, skepticizmi që ke, rezulton të jetë i pranueshëm
Sa e shpifme osht 😣 qdo form wek
 

Daisy

Anëtar i Respektuar
Bohhh sa budalliqe na lexojne syte
Forma kerthizes tregon durimin e doktorit apo infermieres qe e ka prere
Po dhe gershera me te cilen e kane prere... se ka dhe nga ata qe perdorin satren e kasapit:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Shkon dhe kontrollon kerthizen time sexy...me duket se nr.3 eshte.


Forma n.3

Mund të mbash sekrete dhe të kuptosh fare mirë anën negative të njerëzve. Mund të të duket shumë e vështirë t’u besosh njerëzve, përveç miqve të tu të ngushtë dhe familjes. Zakonisht je njeri shumë i rezervuar, që mund të dukesh i/e çuditshëm/e për ata që nuk të njohin mirë. Falë personalitetit tënd, skepticizmi që ke, rezulton të jetë i pranueshëm.
 
Top