• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Zara me koleksionin vjeshte-dimer 2012-2013

Arfenilla

Themelues i Forumit
Zara nuk rresht kurre se habituri klientet e saj dhe kete here ka vendosur te tregoje disa surpriza nga koleksioni i vjeshte-dimer 2012-2013.
Si ne cdo sezon, ajo na perkedhel duke parashikuar moden, ne kete rast pikasin shume aksesoret ku gjejme kepuce te bukura te sheshta per ata qe duan te jene vertete moderne.


14-300x187.jpg
Por nuk perfundon me kaq, Zara kohet e fundit ka rafinuar moden e saj dhe tani propozon veshje edhe per rastet me te rendesishme. Ashtu sic thame, ne kete koleksion pikasin mbi te gjitha aksesoret.zara-pre-fall-slipper
Kepucet-pantofla, jane shume ne mode muajt e fundit, jane ngjyre e zeze dhe kane pikture kafke. Pastaj jane edhe balerinat si ne perralle, me gura kristali. Per ata qe preferojne look-un mashkullor, jane kepucet me argjend qe tregojne personalitet te madh.


z-300x193.jpg

Pas nje vere me ngjyra fosforishente, vjeshta e zares i perkushtohet ngjyrave me te buta duke mos harruar te bardhen, e cila do te jete edhe per kete koleksion. Tashme na duhet vetem te presim disa muaj kur mallrat te mbushin dyqanet.moda.infozara1-300x253.jpg


zara2-300x240.jpg
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Zara me koleksionin vjeshte-dimer 2012-2013

Per femrat.

 
Last edited:

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Zara me koleksionin vjeshte-dimer 2012-2013

Per meshkujt. 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Zara me koleksionin vjeshte-dimer 2012-2013

Te bukura...Ato fotot e para sme pelqyen,keta te fundit qe vendose Eridiona,kishte ngjyra dhe modele me te bukura...
 

Didi

C'est la vie.
Staf në FV.AL
Titulli: Pe: Zara me koleksionin vjeshte-dimer 2012-2013

Te bukura...Ato fotot e para sme pelqyen,keta te fundit qe vendose Eridiona,kishte ngjyra dhe modele me te bukura...
Keto qe publikova une jane te mara nga faqja publike e Zara shumica jane me ulje cmimi. Perfitoni nga rasti neqoftese u pelqen ndonje gje. :)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Zara me koleksionin vjeshte-dimer 2012-2013

Te gjith shqiptaret jane te fiksum mbas Zares....une per vete bej perjashtim, s'kam blere ndonjehere rroba te Zara...s'me ka terhequr ndonjehere si dyqan.
 
Top