• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ylli Limani godet “Lart Mbi Yje”

Ylli-1

Etnoshqiptar


Këngëtari nga Prishtina, Yll Limani, ka befasuar adhuruesit e tij me këngën e tij të fundit, që titullohet “Lart Mbi Yje”.
Kënga e jashtëzakonshme është punuar nga vet këngëtari, si në tekst ashtu dhe në muzikë, ndërsa flet për një histori dashurie.

“Pres që kjo këngë të ketë sukses. Unë tentoj të jem sa më cilësor në krijimet e mia, po ashtu edhe autentik. Kënga “Unë” me Kapon ishte sukses i madh, ndërsa ajo që dëshiroj për “Lart Mbi Yje” është që të pritet sa më mirë dhe që të dëgjohet. Për mua me rëndësi është cilësia në rend të parë, vlera e një projekti, nëse bëhet hit, apo jo, nuk më bëhet vonë”, ka theksuar Ylli për Telegrafin.

Këngën Ylli e ka publikuar pikërisht për nder të ditëlindjes së nënës së tij, e cila si dhuratë e ka dëgjuar e para këngën e re.

Ylli Limani është një prej këngëtarëve më të sukseshëm që kanë dalur nga emisioni i talentëve të këndimit “The Voice Of Albania”. Ai është shndërruar në sensacion të tinejxherëve, teksa e sigurt është që në një të ardhme ai do të prek edhe majat e zhanrit pop dhe soul në muzikën shqiptare. /Telegrafi/

Yll Limani - Lart mbi yje (Audio) - YouTube (74.125.227.110)
 
Top