• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Woker: Kosovarët janë populli më i mirë qe kam takuar në jetën time, ata janë njerëz të…

legjenda

Tetova
Miku i madh i shqiptarëve e ish diplomati amerikan, William Walker, është shprehur i zhg.ënjyer me gjen.djen aktuale në Kosovë. Walker vlerësoi që gjërat nuk janë duke ndryshuar përderisa theksoi nevojën për një gjeneratë të re të udhëheqësve politik. “Aktualisht klasa politike që udhëheq vendin ka dalë nga lu fta, përderisa tani është koha që ky shtet të ketë një gjen.eratë të re të udhëheqësve politik” shtypni rek lamen me posht n’diqni vidjeon. Albanian – News
 
Private conversations
Help Users
    Top