• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

LoSsT

VIP
Titulli: What's on your mind

Hyn ne Fv te updeitohesh ne pergjithesi me c`ndodh... lexon ca gjera hot qe te prishin terezine e punes e iken ben log out nga inati :p
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Kam qarë duke dëgjuar muzikë e duke parë disa fotografi të mbushura me kujtime.
Kam telefonuar thjesht për të dëgjuar një zë.
Jam dashuruar përsëri me një buzëqeshje.
Kam besuar përsëri me nostalgji dhe kam patur frikë të humbas një person shumë të veçantë, të cilin kam përfunduar duke e humbur...
por kam mbijetuar! □
□| Charlie Chaplin |□
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: What's on your mind

thon qe sduhet te luajm me zjarrin... po si ja bohet kur zjarri te perpin te gjall ?! he mthoni ju se si mund ti shpetoj
 

Zana1

Braveheart
Titulli: What's on your mind

thon qe sduhet te luajm me zjarrin... po si ja bohet kur zjarri te perpin te gjall ?! he mthoni ju se si mund ti shpetoj
E vetmja menyre shpetimi ne k'te rast , eshte qe te digjesh nje here e mire .

Shko Beje ate qe kerkon me kaq ngulm, qe te mesosh/pesosh.... E mos te kesh me nje epsh/vuatje te tille , perndryshe ky eshte nje mallkim /torture , qe do ta Vuash tere kohen .
 

DeliriumMind

Hear me roar 👣
Titulli: What's on your mind

E vetmja menyre shpetimi ne k'te rast , eshte te digjesh nje here e mire .

Shko Beje ate qe kerkon me kaq ngulm, qe te mesosh ... E mos te kesh me nje epsh te tille , perndryshe ky eshte nje mallkim /torture , qe do ta Vuash tere kohen .
Mir e ke ti mir e ke por kur digjesh mir e mire, djeg bashk me veten cdo gje tjeter dhe ngel me gisht n'goj
kshu qe sja vlen :)
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: What's on your mind

Ta mbash shtëpinë të rregullt dhe të pastër,ndërkohë që fëmijët janë ende duke u rritur, është njësoj sikur përpiqesh të pastrosh rrugën nga dëbora, ndërkohë që ajo vazhdon të bjerë
 

legjenda

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Ta mbash shtëpinë të rregullt dhe të pastër,ndërkohë që fëmijët janë ende duke u rritur, është njësoj sikur përpiqesh të pastrosh rrugën nga dëbora, ndërkohë që ajo vazhdon të bjerë
gruja e ka pune me te veshitire e se burrit
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: What's on your mind

Nëse e do vërtet diçka, do e gjesh një rrugë... nëse nuk e do, do gjesh një justifikim...!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top