• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Titulli: What's on your mind

Unë besoj tek ata që janë ndryshe, tek ata që janë gabim, tek ata që të takohen dhe bisedojnë, plotësohen, kompesohen... më pëlqejnë ata që prezantohen me mëndje dhe me zemër, me "unë jam" dhe jo me "unë kam"; më pëlqejnë ata që thonë një fjalë më tepër dhe ndoshta të pavend, që ndonjëherë skuqen, ndonjëherë janë të komplikuar... Më pëlqejnë ata që "ndoten" me faktet e jetës... dhe nuk e shikojnë nga larg duke qënë të kollarisur dhe me duar të pastra...
_Mariella Buscemi.
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Nje superseksi... nje e embel qe ska nevoje per sheqer... nje doze qetesie... dicka qe te thote mirmengjes por pa ze... dicka qe te shoqeron ne heshtje... NJE KAFE! :D
 

DeliriumMind

Paint it PINK.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Titulli: What's on your mind

Nje superseksi... nje e embel qe ska nevoje per sheqer... nje doze qetesie... dicka qe te thote mirmengjes por pa ze... dicka qe te shoqeron ne heshtje... NJE KAFE! :D
Thuje trroc
Dicka qe ste can tra**n qe npik mjesit pa hap syt lol
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Po ne fakt me lindi deshira te percjell nje mesazh... Njerez gjith diten ja cani trapin njoni-tjetrit propozoj qe ne mjes te bohet pushim gjate pirjes se kafes :D
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

[video=youtube;-JkPNeSoHTM]https://www.youtube.com/watch?v=-JkPNeSoHTM[/video]
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Qenia njerëzore është e bërë kështu:
i aftë të vuajë për ato që nuk ka
dhe i paaftë të gëzojë për ato që ka.
 

Vvetoni

Larguar
Mosha
29
Titulli: What's on your mind

Fahri Xharra, Nexhmedin Spahiu, Remi - Elitë Intelektuale;
Naim Abazi - Yll estrade e spektakli; Atifete Jahjaga - Presidente!
اfarë mëkati kemi bo si popull për me meritu këtë realitet trishtues?!
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind


E ndjej çdo hap,çdo lëvizje që bën ti..
pranë teje jam ekzistoj po ti se di..
Unë do të mbetem anonim,
do të mbetem dhe më gjatë!
Do të mbetem dashuri,
këdo të kesh në krahë!
Unë do të mbetem, do të mbetem
përgjithmonë një shpirt i vrarë,
nuk do mundem dot jo...
të jem njësoj si më parë!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top