• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Marla

VIP
Titulli: What's on your mind

Dashuria nuk kërkohet, ajo vjen atëherë kur nuk mendon për të, atëherë kur je i pastër shpirtërisht. Dashuria nuk të lëndon kurrë, nëse të lëndon nuk është dashuri o mik, ajo nuk është e ashpër, lënduese apo hidhëruese. Ajo është ndjenjë qetësie, të fal paqe, besim dhe shpresë. Të lejon të mbushësh thellë me frymë pa patur frikë se do të dalin lot. Sa pak të dashuruar që ka në botë...!

Erich Fromm
 

Moonlight

Shine like a Moon!
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Ja se i vrull e ka deri nga e merkura....ti vetem prit lol

Si shkoi anej sot?
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: What's on your mind

Dikush me pyeti: - A ke shkuar me te pertej puthjes?
Ju pergjigja: - Po, e kam bere te buzeqeshe!
 
Titulli: What's on your mind

Jam me fat qe kam nje zemer te zgjuar... Ndryshe truri, do me kthente nje njeri akull dhe pa ndjenja !

-une-
 

Ultraviolet

I have a happy personality with a heavy soul
Titulli: What's on your mind

Waaa
sa bukur eshte tbosh dush.
Do rrija aty posht gjith diten...
Me vjen nje lloj inspirimi kur jam aty sa qe filloj te kendoj, pastaj filloj analizoj te kaluaren duke imagjinuar rrug te tjera... pastaj filloj te mendoj 'ah sa bukur do kishte qen te isha si Xena' lol
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Help Users
Staff Only

You haven't joined any rooms.

  You haven't joined any rooms.
  Top