• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: What's on your mind

I - i
S - support
L - love
A - and
M- make peace
 

Quku

Marakli Krapit
Pe: What's on your mind

"Mos adhuro zot tjetër, krahas Allahut! S’ka zot tjetër të vërtetë përveç Tij! اdo gjë do të shkatërrohet, përveç Fytyrës (Qenies) së Tij! Atij i përket vendimi dhe tek Ai do të ktheheni të gjithë!"

(El-Kasas: 88
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: What's on your mind

Une e kam thenjen qe e vej ne shume vende: " Kurre mos thuaj kurre, edhe atehere bile!"
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: What's on your mind

Fjalet dhe mendimet shtyjne njera-tjetren,por ne fakt asnje FJALI e sakte su formua....E cuditshme...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: What's on your mind

Fjala e thene lendon me shume se vepra e bere?!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: What's on your mind

Gëzimi hyn në jetën tonë kur kemi diçka për të bërë, diçka për të dashur dhe diçka për të shpresuar!
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Me ne fund do bie shi....
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: What's on your mind

Ne mes te dy dashurive sdi ke te zgjedh te marr gruan dhe te le interin apo te le gruan e te mbaj interin kam ren ne hall te madh ktu :(
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: What's on your mind

Remember the time.............................
 

Didi

C'est la vie.
Pe: What's on your mind

Humbja e Milanit! Dhe qe dua gjume edhe pse kam fjet shume sot LOL
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: What's on your mind

؟Cuلnto tiempo es para siempre?- "A veces un segundo!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: What's on your mind

Real girls talk once...the others talk and talk and talk.........
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: What's on your mind

Do deshiroja te kenaqesha me gjithçka me ka falur jeta...pa egzistencen e frikes se ne nje moment mund te humbas.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: What's on your mind

Kur te merr per teres te merr se ndryshon dot,,,,,pffffffffffffffffffff Ters i madh nga cdo ane ...............
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: What's on your mind

Jemi te paret per te gjykuar te tjeret...por te fundit per te gjykuar veten tone. Celesi i se cilen qendron tek krenaria e tepert.
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: What's on your mind

Duhet te jesh pak i hidhur qe ta cmosh te emblen ashtu sic duhet.................................
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: What's on your mind

Jetojme per te punuar apo punojme per te jetuar kjo eshte pyetja
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: What's on your mind

I may be bad but im perfectly good at it........
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: What's on your mind

...siete prevedibili ......ect...ect...:p....haahahahahahaha
 

Ado

FISEBILIL-LAH
Pe: What's on your mind

Kur e degjoj ateistin duke thene: "s'ka zot" e uroj!!! Pse? Sepse ai e ka thene pjesen e pare te shehadetit e qe eshte: "La ilahe - s'ka zot" dhe tani me duhet ta bindi e t'i tregoj qe te vazhdoje dhe te thote edhe: "il-lallah - perveç Allahut".

[Dr. Zakir Naik]
 

sensuu

sweet
Pe: What's on your mind

po fryn nje ere qe me merr me veten,me shkaterron floket........ende ka jete!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: What's on your mind

PO mendoj pse valle sansuu e ka perkthyer firmen time ne anglisht??
 

LoSsT

VIP
Pe: What's on your mind

Suksesi me i embel eshte ai qe bashke me ty mbulon edhe te dashurit e tu....!
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: What's on your mind

Jam si nuk jam....
Edhe kur isha, nuk isha
Per te qene duhej te jesh....
Edhe sikur te jesh perseri nuk je askush
Kuptova se qenkam toke - ure kaluese e njerzimit....!!
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top