What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Pse nuk bo pompa ti ri dreq? lol lol
Bo nej cik se do kalbesh fare hahahahahahhaha
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: What's on your mind

Je suis Kenya..
C'est vraiment très triste !!

13264_10153723239083852_2666493808640392403_n.jpg
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: What's on your mind

Oh Perendi mjafton aq pak qe te bejne nje person te lumtur.
Po fareee fare pak.
Aq sa nje cokollate kit-kat :)
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: What's on your mind

Sa lezet asht te takosh mas shum vitesh shoqe te mira virtualiteti.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Pavaresisht se nuk flasim me dije se ke qene e mbetesh i vlersuar nga une....sepse ne kete bote rralle takon njerez pozitiv si ti!
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: What's on your mind

Bota po mbetet pa njerëz të mirë, e kjo është shumë më e rëndë se kriza ekonomike apo ngrohja globale!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

E kam lexu nja 100 here sot ket shprehjen....me duket e lodhshme per te 101 heren lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: What's on your mind

Eh, sikur të mos flisnim keq për të tjerët e as mirë për veten
Një heshtje më e bukur se çdo fjalë do ta mjaltoste jetën...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: What's on your mind

Vetem une mund ta gjykoj veten time. Une e di te kaluaren time, une e di motivin e zgjedhjeve qe kam ber, une e di se cfare kam fshehur brenda meje. Une e di se sa kam vuajtur, une e di se sa mund te duroj, une e di se sa i fort dhe sa i dobet jam. Vec une dhe asnje tjeter.

-Oscar Wilde
 

Endrra

VIP
Titulli: What's on your mind

Njohja-dije-veprim-qendrim-bindje dhe deshire shkembimi me te tjeret, aty ku sheh veten, jo rastesisht ne Greqine e lashte nuk u jepej rendesi syve, te urtit ishin te verber, pasi shikimi te verbon mendjen ndonjehere, mendja ndricon syrin.
 

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Dikush tha: 50 gjendjet e Devilit...
Un i them qe Devil nje gjendje ka por e ka te komplikuar...!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: What's on your mind

Mos u preokupo për të ardhmen se ajo i përket së panjohurës. Kur të trokasë në derë mendo për të. Mos u dëshpëro nga kritikat, por qëndro. Dije se kritika peshon sa vlera jote. Mos prit falenderim prej askujt. Mësoje, kalite shpirtin të përballet me vështirësitë.Mbase kjo që të ndodhi është më e dobishme për ty!
 

Fly

Larguar
Titulli: What's on your mind

Mos e ver ne dyshim qe shkojme se po ruajn gocat te me rrembejne :p

cfar ke ne mendje ti iher?
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: What's on your mind

Me pelqejne sfidat, sme shijojne gjerat e lehta Lol

Une kam ne mendje te te marr ty dhe te shkojme ne ndonje koncert rocku te hallakatemi :p

Po ti cke ne mendje
 

Fly

Larguar
Titulli: What's on your mind

te mar koncertin e rock ta sjell te ti :p
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: What's on your mind

Urime Kosovë për përparimet e tua .

Drejtësia ka përparuar sepse u dënua një plak 80 vjeçar i cili ka pre dru në mal për shkak se e dimri sivjet ka qenë i vonshëm, e paret e pensionit i ka ruajt për ilaçe të veta, u arrestua Liburn Aliu, sepse po lufton mafinë ndërtimore, në anën tjetër në Prizren, policia nuk pati kurrë guximin të i arrestoj dy harama që kur hajrin kush nuk ua ka pa, u detyrue një qytetar tjetër me dal e me i vra që me shpetue krejt qyteti. Djemtë e Grabovcit ende nuk japin përgjegjësi pse i kanë dhanë dajak një polici, që besa polici është suspendua prej punës. Drejtësia po funksionon.
Ndërkohë e lexoj në gazetë që Kosova zë vendin e parë me aplikues për azil në Gjermani, padyshim një nga të mirat që na ka sjell "mirëqeverisja" në Kosovë në këto vitet e pasluftës.

E ti shqiptar hamak e budalla shkon e shet votën edhe dinjitetin tënd për 1 paketë vezë, e për një selfie me kandidat e politikan, shko marre ...
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top