• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Devil

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Kjo jete e padrejte
ngeli vetem tu rrejte!
Shum gjera premtoi...
asgje s'perfundoi!
E mir.. gjithsesi...
Ne do knoqemi tu pi :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: What's on your mind

Besimi dhe dashuria jane të shenjta ... Eshtë mëkat nëse keto ja dhuron njerëzve të ulët në rrugen e jetës tënde ...
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: What's on your mind

 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Cruel is the night
That covers up your fears.
Tender is the one
That wipes away your tears.
There must be a bitter breeze
To make you sting so viciously
They say the greatest coward
Can hurt the most ferociously.
But I'll show you something good.
Oh I'll show you something good.
If you open your heart
You can make a start
When your crumbling world falls apart.

Miracle of love!
 

SaD

♪♫Jè t'aimè mon àmour♪♫
Titulli: What's on your mind

Learn from yesterday,
Live for today,
Hope for tomorrow
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: What's on your mind

Ho bisogno che qualcuno mi toccasse l'anima.
E che nn abbia paura di farlo. Nn si sa mai cosa puo trovare :)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: What's on your mind

E pyeten Hasen El-Basrijun:
Pse nuk te shqetesojne fjalet qe thone njerezit per
ty?
Tha:
Kur linda, linda i vetem, kur te vdes, do te vdes i
vetem dhe ne varr do te rri vetem.
Kur te merrem ne llogari para Allahut do te jem i
vetem.
Nese hy ne zjarr do te hy i vetem dhe nese hy ne
Xhenet do te hy i vetem.
Pra, ç’pune kam une me njerezit?
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

No matter how I try
They say it's all a lie
So what's the use of my confessions to a crime
Of passions that won't die
In my heart
 

dangerous

Anëtar
Titulli: What's on your mind

Te premtoj se kur te qaje per ty , do qaj vetem naten atehere kur askush nuk
mund te me degjoje dhe te me gjykoje .
Te premtoj qe kur te degjoj emrin tend do shtirem sikur nuk me intereson.
Te premtoj qe kur do me mungosh ,nuk do dal per te kerkuar .
Te premtoj qe kur do degjoj kengen qe me kujton vetem TY ,do ta ndryshoj direkt .
Te premtoj se do mesohem me faktin se ti tashme nuk me perket mua.

Te premtoj qe... DO TE HARROJ ...
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: What's on your mind

Në fund, të gjithë bëhemi histori.
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: What's on your mind

Interesante nje viroze "full option",temperatyre, te vjella, diarre, konstipacion, marrje mendsh, dhimbje muskulare, dhimbje artikulacionesh, dhimbje koke, kolle agresive, sekrecione, hunde te zena, anoreksi !
 

Monique

../\../\...................................
Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Interesante nje viroze "full option",temperatyre, te vjella, diarre, konstipacion, marrje mendsh, dhimbje muskulare, dhimbje artikulacionesh, dhimbje koke, kolle agresive, sekrecione, hunde te zena, anoreksi !
na hape barkun......

In my mind is....

 
Titulli: What's on your mind

Dielli, dielli qe shkelqen in my mind
Kane parashikuar shi sot, nderkohe qe dielli shndrrit e ngroh per 7 pale qejfe :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top