• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: What's on your mind

“Sa më do?” - e pyeti ajo!
“Vërtet dëshiron ta di?” – ia ktheu ai, pa menduar dy herë.
“Natyrisht se dua”, tha ajo derisa një buzëqeshje e lezetshme i përcillte fjalët.
Ai i tëri humbi në bukurinë e buzëqeshjes së saj.
U magjeps! Kushedi për të satën herë, e ndjeu me tërë qenien.
Ai mund të takonte edhe një milion vajza tjera, por asnjëra nuk mund të krahasohej me atë.
Ishte i humbur në mendime. Dashuria e tij ishte një det i madh që e përpinte çdo mendim.
“Ma thuaj”, i tha ajo përsëri dhe e ktheu në realitet.
“Mbylli sytë” – i tha ai dhe më pas e përqafoi derisa ajo i mbylli sytë në kraharorin e tij.
“Përpiqu që ta imagjinosh të gjithë universin”, i tha ai derisa e puthi lehtë në faqe.
Vajza deshi të thotë diçka por ai e vendosi gushtin e tij tregues mbi buzët e saj.
“Tani të gjithën shumëzoje me pafundësi”, i foli ai lehtë në vesh, “dhe përsëri do të arrin ta imagjinosh vetëm një pjesë të asaj që unë e ndiej për ty. Ti je universi im, i shumëzuar me pafundësi, dhe shumë më shumë se kjo”.

K.D(Nje shoqe e imja)...
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: What's on your mind

Po vij verdall neper forum e marrt dreqi si spe gjej ndo nje postim ta bej COPY PAST sme ka mbet me ca te kopjoj me iku jeta duke kopjuar sa me fat paskam qen :D :D
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: What's on your mind

Sometimes even though you’re having a good time, you can’t help but to stop and think about how much you miss the old times...
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
^^In my Dream World^^
Titulli: What's on your mind

Ajo : E Donte...
Ai : Jo...
Ajo : E Priste...
Ai : S'kthehej...
Ajo : Donte Vetem Ate. . .
Ai : Te Njejtat Fjal Ju Thoshte Te Gjitha Gocave...
Ajo : Enderronte Te Kalonte Jeten Ne Krahet E Tij...
Ai : Donte Te Shtonte Nje Dashnore Me Shum Ne Listen E Tij...

Erdhi Nje Dite , Ajo U Lodh Dhe Kuptoj , Se Ai Nuk Ishte Asgje Per Te... :(:(
Ndersa Ai Kuptoj , Se Ajo Ishte Gjithcka Per Te... :(:(
Ajo : E Harroj...
Ai : Jo. . .
 

SunLiGhT

Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ••Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄ Ʒ
Titulli: What's on your mind

Te besosh, gjithmon tek vetja, te besosh tek endrrat, ne forcen e vullnetit, ne aftesite e tua,te fshehesh driten qe shkelqen ne syte e tu nga ziliqaret, ke gjithçka dhe ndoshta edhe me shume se te tjeret. Largo pasigurit qe te pengojn rrugen tende... buzeqesh ne cdo rast dhe mos harro te duash...:)
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: What's on your mind

Jan ber njerzit si pune femres kur i vin ato nervozohen dhe behen te padurushme me veten ... Dhe puna e ktyre sa her vjen vera i gjen nervoz e te pa durushem me veten looooooool LOL LOL LOL ,, Kot nuk po flitesh neper tv afrimiteti i djellit me token do shkaktoj lekundje ne trurin e njeriut LOL LOL
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: What's on your mind

Si te pish kafen cdo mengjez vec me plakat e lagjes domsdo do behesh shum i zgjuar madje do permendesh vec fjalat qe kan then plakat......!!!
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: What's on your mind

Po me haet buk kshuqe po e mbyll me kaq sot mirulexofshim mbas disa ditesh :D :D
 

Kitty

Anëtar i Respektuar
Vendndodhja
^^In my Dream World^^
Titulli: What's on your mind

Ndonjeher kemi me shume nevoje per me shme perqafime dhe me pak fjale, dhe ndihesh mire kur e kupton qe eshte gjithmone dikush, aty , per ty, i gatshem per te te dhene ngrohtesine e perqafimit te tij..:)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top