• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: What's on your mind

Krushqi me Jovan Bregun.. pupupupupupuppupuu ..

cit. Pallati 176
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: What's on your mind

"Kryeminister, kam një moter që ka kryer fakultetin e edukimit dhe një tjetër juridikun janë të papuna , a duhet me patjetër me qenë ne partinë tuaj me pas punë a?"

Një studente sot për kryeministrin Tadiq të Kosovës.
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

"Kryeminister, kam një moter që ka kryer fakultetin e edukimit dhe një tjetër juridikun janë të papuna , a duhet me patjetër me qenë ne partinë tuaj me pas punë a?"

Një studente sot për kryeministrin Tadiq të Kosovës.

Kryeministri tha - po master kane?
na duhen nja dy kamariere te kualifikuara , me gjuhe te huaj per tek bari i parlamentit...
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Ca ndodh kur i shi per kokerr te shiut dhe ti si pafidhe qe je ske marrw cader??? Ca bohet ne keto raste?
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: What's on your mind

Ca ndodh kur i shi per kokerr te shiut dhe ti si pafidhe qe je ske marrw cader??? Ca bohet ne keto raste?

4 mije leke do ikin nga kuleta jote :p Ke 2 alternativa ose te blesh cader, ose te marresh taksi! :p
 
Titulli: What's on your mind

Shume vape... Duhet te xhvishem :p hapuni.......
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Shtrire symbyllur, trupi leshuar ne ate qetesine e deshiruar. Befas ndjej si dicka me ngre lart ...diku pezull
Mbaj frymen - cpo ndodh?
Perpiqem te hap syte por erresira e dhomes nuk me le te kuptoj eshte drite apo erresire.
Leviz dua diku te kapem , por si mund te kapesh pas rrymave te ajrit
Ndjej si zhvendosem...qenia ime e pakontrolluar nga une tashme...ku po shkoj?
Dhe ja...diku mbetem...trupi vazhdon te jete pezull....por shpirti jo....ai fluturon jashte rendeses fizike , ai eshte i lire...bredharak ashtu si ishte para se te kycej ne kete gjendje te ngurte.
Therres fort , me sa kam me zerin e mendjes
Hejjjj ku shkon? Kthehu....te poseidoj ...je imja
Zhurma e feshirtjes se saj ndjehet ne erresires e plote....befas qesh...qesh me te madhe dhe ulerin fort, aq as une trembem...tkurrem...zvogelohem
Cfare do nga une qenie e padobishme? Cte duhem kur ti sme bindesh kurre?
Mos me kerko me kurre....sepse ti ke lindur ne nje dite dimri ku une ngriva dy here nga i ftohti i stines dhe nga i ftohti qe brenda teje gjeta...
Te lutem qendro...te premtoj qe...
Boll ..pusho ...qepe ti nuk jeton me!
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: What's on your mind

Edhe pse si pule e lagme me ftilloj ky shiu Lol
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: What's on your mind

Si shpjegohet qe ktej nga une skishte rene asnje pike??
Sme hyri ne pune as cadra, as taxia, as autostopi
 

LoSsT

VIP
Titulli: What's on your mind

E kan thone tamom, plumi del me plum.
 

Sunrise

Sunshine
Titulli: What's on your mind

Më e bukura fjalë është e thjeshtë dhe e shkurtër, është fjalë që kuptohet më lehtësi dhe që ka kuptim të thellë e të hollë.
 

DarkLord

Silence is Golden!
Titulli: What's on your mind

Pas 4 dite pushime, neser nuk me behet te shkoj ne pune :(
 

Marla

Never say never, never say forever!
Titulli: What's on your mind

 

princesha

Warrior Princess
Titulli: What's on your mind

Filozofi francez Renan,me gjithe keqkuptimet e tij ndaj Islamit dhe arabeve,kur flet per Namazin thote:
--"Sa herë që kam hyrë në ndonjë Xhami te Muslimaneve,jam dridhur,me është rrënqethur trupi dhe kam ndjere njefare keqardhje qe une nuk jam Musliman!"
 

WISHMASTER

Moon_Boy
Titulli: What's on your mind

Duke humbur ty
E humba dhe veteveten
Dhe tani spo gjej dot
As njërën as tjetrën.
 

LoSsT

VIP
Titulli: What's on your mind

Deshira e njerezve per tu dukur bukur eshte nevoje normale, por nisin te behen qesharake kur perpiqen te duken qejflinj!
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: What's on your mind

Edhe pse mbajme veten sikur kemi arritur nje civilizim ne shoqeri,jemi akoma shume,e shume vite mbrapa botes.
 
Titulli: What's on your mind

If you do what you need, you’re surviving. If you do what you want, you’re living.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Tema te Ngjashme

Top