What's on your mind..?

ReNdEx

Interist Forever
V.I.P
Po ju rrëfej nje sekret personal dmth qe ishte se tani po behet publik 😀

Flej gjithmon me mbathje ..Arsyet

1.Nuk dua te me zej termetit lakuriq
2.Njerzir kur te me shikojnë qe me ka zen termetit lakuriq ..Nuk do thon sa keq ,por do thon gjynah i shkretë paska qen dhe duke u masturbuar , termetit ja paska len punen pergjysem ... 😀😀😀

P.s..Qe i vogel e kam dit qe jam nje mendje pjellore ..😀
 

Bebw

🌞
Staf në FV.AL
S/M
Po ju rrëfej nje sekret personal dmth qe ishte se tani po behet publik 😀

Flej gjithmon me mbathje ..Arsyet

1.Nuk dua te me zej termetit lakuriq
2.Njerzir kur te me shikojnë qe me ka zen termetit lakuriq ..Nuk do thon sa keq ,por do thon gjynah i shkretë paska qen dhe duke u masturbuar , termetit ja paska len punen pergjysem ... 😀😀😀

P.s..Qe i vogel e kam dit qe jam nje mendje pjellore ..😀
Unë thash ça sekreti lol 🤣,ec pasha se ashtu flem dhe ne buallenjtë e tjerë 🤣🤣🤣
 

Raniaa

Antarë i Respektuar
tamom si une ene ti.
- dua paqen ne bote, fiset afrikane Hutsi and Tutsi te bojn armpushim dhe paqe, Free Tibet, Slava Ukraïni, etj etj ksi gjonash! :lol: ;)
Mirë bën.
Luften ka kush e ben me dhe pa arsye dhe as me intereson.
Jetes i gezohesh edhe kur sheh lumturi perreth jo vetem kur e ndjen veten te lumtur.
 

Baba nga Durrsi

Antarë i Respektuar
Mirë bën.
Luften ka kush e ben me dhe pa arsye dhe as me intereson.
Jetes i gezohesh edhe kur sheh lumturi perreth jo vetem kur e ndjen veten te lumtur.
shaka bera e dashur.
Dikur vertet mendoja qe bota mund te ishte me e mire dhe e progresiste nese njerzit do te binin ne paqe dhe ujdi midis tyre sipas Parimit Universal: "Jeto, dhe leri te tjeret te jetojne" mirpo me kalimin e viteve kuptova qe nuk ishte aspak ashtu.
Njerzit e ksaj bote e paskan vertet shume te veshtire te evolojne dhe ta pervetsojne kte parim!
Historia na e deshmon qarte kte qe them:
- Neve si specie humanoide, kemi zhvilluar luftra dhe mizori kunder njeri-tjetrit qysh kur vendosem kemben mbi kte planet.
Asgje nuk ka ndryshuar edhe pse kane kaluar shekuj apo mijvjecare, e vetmja gje qe ka ndryshuar jane thjesht mjetet (armet) me te cilat luftojme njeri-tjetrin, sot ato arme jane thjesht me te sofistikuara se dikur, por mentaliteti dhe qellimi kane mbetur pothuajse te pa ndryshueshme!
Me sa duket e paskemi ne ADN-ne tone humane barbarine dhe luften.
Tashme nuk besoj me ne kto vlera apo teori, thjesht besoj qe e kemi krejtesisht te pamundur te jetojme ne paqe dhe biles meritojme shuarjen si specie humane!
It's so sad! 😢🖐
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Poshte e perpjet dita,dhe ma ka dhene truri per nje kafe tani,por kam frike qe do ngel naten zgjuar.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
On my mind ?
Ohhhh , ekziston nje labirinth per teste 5 vjecaresh , por e pamumdur te dale dikush i rritur prej atje . I lehte dhe i perballueshem ne dukje .. por i veshtire nese perfshihesh . Mjaftojne disa hapa per te mos kthyer koken mbrapsht... ose kthehu dhe humb ate qe konsideron me te vlefshme tek vetja .
Jam aq i lehte , aq sa i nderlikuar ... me duaj ose me nenvlereso... kaq per momentin 😁
 

Desa

Felix Culpa
S/M
Nothing and everything lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
DONIM…
…vërtet donim
donim shumë
e ndonjëherë edhe më shumë
por muret që me kokë u ramë
janë akoma atje
dhe kanë zënë myshk
u desh të fluturonim
që të kuptonim
se qiejt nuk ekzistojnë…
u rritëm dhe nuk u poqëm dot
pa u djegur
dhe vonë
shumë vonë jeta na mësoi
të dashuronim
pa dëshiruar….
tashmë bëjmë jetë të thjeshtë
ëndërrojmë me osmozë
bëjmë dashuri me spore
kapim flutura dhe i lëshojmë përsëri
e ndonjëherë ato nuk ikin
por na shohin drejt e në sy
me pluhurin e munguar të krahëve
dhe fillojmë të besojmë
se fluturat janë avionët e rrëzuar
të dëshirës
sa herë duam t’i dhurojmë lule
dikujt që nuk është…
©artangjyzelhasani
 

VIP

V.I.P
Kam gabuar shumë.
Por mendoj se falë këtyre gabimeve,u bëra e guximshme.
Jeta është e padrejtë,më rriti para kohe.
Më mësoi luftën,më bëri të egër.
Unë jam njeri i mirë,edhe pse gaboj shpesh.
Më fal jetë!!.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Kam gabuar shumë.
Por mendoj se falë këtyre gabimeve,u bëra e guximshme.
Jeta është e padrejtë,më rriti para kohe.
Më mësoi luftën,më bëri të egër.
Unë jam njeri i mirë,edhe pse gaboj shpesh.
Më fal jetë!!.
Sa gabime bere ? 😜
 

WxP

Antarë i Respektuar
Se mka met ne mendjen kjo " O qazim ore qazim puna jote ha ferim spiun ti spiun kush tvuni sot e neser valo drunin " 🤣🤣🤣
 
Top