• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Ne mos sot ,neser do ja dalesh
Por edhe po sja dole, rendesi ka pjesmarrja...

IMG_20201126_114547.jpg
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Sapo me njoftuan jo-drejtperdrejt qe do punoj mjes drek dark nga e hena deri te djelen sa te hapet 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Una fetta di culo, no eh

Po pres me ankth
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Everything is okay in the end.
If it's not, then it's not the end.
 

DeliriumMind

🙈🙉🙊
Me ne fund!
Neser ne pune!


Rrin robi ne shtepi?!
Ngrejta dhe divanin me pa ne cfare gjendje ishte nga posht 🤣
Stervitje tulesh

Duket ku e kam bo grop?

IMG-20201128-WA0057.jpeg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
A ta nis maratonen e Christmas movies sot apo ta le per javen tjeter?
 
Private conversations
Help Users
    Top