• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

What's on your mind..?

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
kam pare ca endrra mbreme, aq te cuditshme, aq me njerez qe kam viteeeee pa degjuar asnje lajm. Hej Zot. Nga Shqiperia nje koleg qe me oron bashkepunim per 1 projekt qe zgjaste 1 vit, ne Kanada, me thote 1 shoqe tndihmoj une tbesh pashaportern, pastaj dola ne Mershez(se si e ka 1 shtet picirruk ne Afrike), me shoqen qe e kam pas vetem 1 vit ne klase para 13 vitesh. Edhe po me thoshte te bashkepunonim per 1 konference. haha.. O Zot.. Kur u zgjova pashe qe isha ne shtepi! :/ Hajd inshallah qofte shenje e mire per 1 aplikim qe kam bere
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Hoxhë, ju po thoni se në Kuran shkruan për gjithçka?! e pyeti një njëri hoxhën për ta ngushtuar!
Po, tha hoxha, ashtu asht.
Po mirë bre hoxhë a banë me të vetë diçka? Po, urdhero.
Sipas Kuranit, 100 kg miell, sa bukë i nxjerrin ?
Au tha hoxha, ket mesele e paskam harru, a ban neser me ta kallxu? Ban tha, ska problem.
Hoxha shkon te furraxhiu e pyet dhe ai i tregon, dhe të nesermen e takon pyetsin dhe i thot: Sipas Kuranit 100 kg miell po nxjerrshin kaq bukë!
Hoxh a ma tregon ajetin ?
Po i tha hoxha: ja ky është ajeti: "e nëse nuk dini këtë, atëherë pyetni njerëzit e dijshëm" andaj shkova e veta bukpjeksin dhe me tregoi, sepse ishte puna e tij, e jo e imja.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
"Ata politikane qe kane thene, shqiptaret jane i vetmi shtet, i vetmi popull, nese e bejme Kosoven shtet, do te ngjallim nje problem te ri, se s'paska askund ne bote, nje komb dy shtete.
Ju kemi thane gjithe njerezve. Ne bote ka 22 shtete nje komb. Filloni prej Mauritanise deri ne Bagdat, 22 shtete arabe, nje komb dhe nje fe. Mund te jene shqiparet dy shtete, nuk prish pune fare. Nje komb dy shtete, ato mund te jene 3 shtete, s'prish pune fare. "

Mulla Jakup Asipi (Zoti e meshirofte)
 
Top