• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vullkani aktiv më antik në botë

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vullkani aktiv më antik në botëGjendet në rajonin Afar në Etiopi dhe është pjesë e zinxhirit të maleve që mbajnë emrin ‘The smoking mountains’, derisa janë ende në aktivitet
.ثshtë Era Ale, vullkani më antik në botë ende aktiv, i fotografuar nga fotografi Joel Santos, edhe falë përdorimit të një droni.
Aktivizimi i fundit i këtij vullkani ka qenë në vitin 2005, ku nga shpërthimi i tij ngordhën qindra kokë bagëti dhe gjithë zona përreth u detyra të shpërngulej.

g.shqip
 
Top