• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Vret babin e te dashures.

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Eshte vrar 56 vjecari dje ne Monterotonto( Roma) me thik.
Pak ore me pas eshte arrestuar i fejuari i vajzez, nje shqiptar 25 vjec.
Ai kishte jetuar per nje koh te gjat me familjen e vajzez, por e kishin detyruar te largohej sepse zihej shum shpesh me te.
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Vret babin e te dashures.

nuk ke me shume info lelushe??
x cfare jane zene,qe te japim nje mendim,se kshu,si veshtire duket,ske kujt ti vesh faj:p:p
gjth,u prehte ne paqe nj,e ne burg tj:):)
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Vret babin e te dashures.

cila do te ket qene arsyeja 3r1, s`besoj se 1 zgjidhje e tille ishte me e mira, tmerr,adela do na fusesh n`depresion me kto lajmet :p
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Vret babin e te dashures.

cila do te ket qene arsyeja 3r1, s`besoj se 1 zgjidhje e tille ishte me e mira, tmerr,adela do na fusesh n`depresion me kto lajmet :p
nuk pritet nje gje e tille o yellow,po ca nuk po ndodh sot...è cmend dynjaja:(:(
 

Hbk

Anëtar Aktiv
Titulli: Vret babin e te dashures.

:eek:hh::eek:hh: bobo sguxon me lexu lajmet se vetem vrasje ke......
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Vret babin e te dashures.

cila do te ket qene arsyeja 3r1, s`besoj se 1 zgjidhje e tille ishte me e mira, tmerr,adela do na fusesh n`depresion me kto lajmet :p
mu mfusin gjithmon ne depresion me kto lajme...por preferoj te di se sa te mbyll syt..
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Vret babin e te dashures.

kot nuk thone cmenduria nuk shkon ne male por ne trurin e njerzve vene ......
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Vret babin e te dashures.

hajt mo ... nje italian me pak
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Vret babin e te dashures.

e jam njecik ne fakt
pavarsisht se un "nuk vdes" per italjant... do me pelqente qe ca shqiptar mos te ishin kaq posesiv dhe krenar sa te bejn krime te tilla...
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Vret babin e te dashures.

Kan ik per lesh shqiptaret e Italis . Jo te gjith kuptohet , por tipa se ky .
 

Opium

Dyrrah
Titulli: Vret babin e te dashures.

Bahhh kto raste ekstreme nuk nxjerin gje ne drite , ndonjeher njerz qe sperballoj shum gjera ne jet i japin zgjidhje ekstreme.
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Vret babin e te dashures.

nga keto lajme degjon tani....dhe njerezit se permbajne veten fare....
 

Altuna

!!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!!
Titulli: Vret babin e te dashures.

Uuuuuuuuuuuuuuuu Qka Po me vikaaaaaaaaaaaaaaa keqqqqqqqqqqqqqq qy Niher qfar Pytje P.l.dh
 

DeliriumMind

Only dead fish go with the flow
Titulli: Vret babin e te dashures.

Uuuuuuuuuuuuuuuu Qka Po me vikaaaaaaaaaaaaaaa keqqqqqqqqqqqqqq qy Niher qfar Pytje P.l.dh
avash ti ri me gjuhen
 

Altuna

!!!<<<Amaz!nG GirL>>>!!!
Redaktimi i fundit:

3R1

rremujaxhije:P

ASG

aSg
Titulli: Vret babin e te dashures.

CNN LIVE No Coment 5,70 6,34 23,13
 
Top