Votoni Titullin e librit

Votoni Titullin e librit


  • Totali i votuesve
    29
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Katil

Antarë i Respektuar
Epo te hapim nje votim tashi , dhe vendosni ku dhe cfare mendoni.


@Moonlight "Rrahje Zemre "
@Marla " Perjetime Virtuale"
@Hera "Ne hapat e virtualitetit "
@LeVoyageur "Revirtuality"
@Hilarious " Virtualiteti na bashkon "
@Legally_Sweet "Copeza ndjenjash "
@NGU "Njihni edhe boten tone”
@Nicktjeter "Novelat virtuale "
@Arfenilla "Luftoni per endrrat tuaja "
@Grim "Shtrëngim duarsh"
@NeVertiti "Letersia e FV-se. "
@Vajza "Margaritare"
@Soulmind "Germa ne Virtualitet "
@Vinjol "Copeza Mendimesh "
@L0v3rM4n "Miqte e mi virtual "
@Daisy "Moonlight"
@Monsieur_Nobody "Bashkejetese Misterioze"
@Amara_La_Negra "Mendime te Maskuara"
Kto qe kan dhënë ide titujsh kan paguar për librin?
 

Didi

C'est la vie.
Kto qe kan dhënë ide titujsh kan paguar për librin?
Nqs ke ide për një titull jepe si gjithë të tjerët. Nqs dikush do të japi kontributin e tij e jep, nqs sdo se bën.


Secili jep se do, nuk e bën me detyrim.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Nqs ke ide për një titull jepe si gjithë të tjerët. Nqs dikush do të japi kontributin e tij e jep, nqs sdo se bën.


Secili jep se do, nuk e bën me detyrim.
Tani u sqaruam.
Por a ka pas temë propozimesh e që do hedheshin ne sondazh?
 

Katil

Antarë i Respektuar
Nuk e vlersoj shumë materialen.😌
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
"Mendime te maskuara" kryesonka?!!

Aman ore se s'jane krijime aq mistike dhe misterioze ato zhgareavinat aty brenda. Mendoj se titulli s'mund te jete aq bombe, nderkohe qe niveli i shkrimeve eshte modest dhe jo ndonje lartesi kushedi(fut dhe shkrimet e mia normal)

Nejse. Gjithkush ka mendimin e vet :)
 

Didi

C'est la vie.
Se kuptoj sensin të lësh të votohet më shumë se 1 titull.

9 tituj kanë nga 1 votë.
6 kanë nga 2 vota.

Shumica kanë votuar disa të ndryshëm, sbën sens. Nuk zgjidhet titulli kështu, nejse.
 
E kam deklaruar qe ketu do votoja vetveten😀

Dhe nuk duket aq shume sepse kam zgjedhur ngjyrat tona kombetare(qe korespondojne me ngjyrat e milanit nderkohe qe une jam interist i lindur dhe i tille do vdes)😁
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Dy titujt me shume te votuar jane
ReVirtuality
dhe Mendime te Maskuara

Po ia dergoj te dyja shtepise botuese e te bejne ata sugjerimet mbi kush mund te pershtatet me shume
 

Arditi0007

Love&Love
Me gjithe respektin qe kam per zezaken time, ju lutem me sinqeritet me te madh mos i vini kete titull. Do e perqeshin si forum — gazi i botes. As po e tall zezaken as po shkruaj me ironi. Shqyrtojeni te pakten si alternative numer tre propozimin e @Vinjol Copeza Mendimesh.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Me gjithe respektin qe kam per zezaken time, ju lutem me sinqeritet me te madh mos i vini kete titull. Do e perqeshin si forum — gazi i botes. As po e tall zezaken as po shkruaj me ironi. Shqyrtojeni te pakten si alternative numer tre propozimin e @Vinjol Copeza Mendimesh.
E para punes sjam zezakja jote
E dyta punes respekt ???come on
E treta punes nqs do ishe aq me horizont do e merrje mundimin te lexoje neper komente domethenien.
E katerta punes nuk presim user te rinj
E pesta punes e respektoj mendimin tend por mos me bej te behem serioze Duke cituar si nje adolesht edhe pse sje
E gjashta punes tfala rides 😉
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top