Votoni Titullin e librit

Votoni Titullin e librit


  • Totali i votuesve
    29
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

ZHIGO

Lucky me...
Mqs titulli me çshikohet po anon tek mendimet e maskuara, sugjerimi im per kopertinen eshte qe te paraqiten dy maska te bardha, ngjitur njera me tjetren, njera duke qeshur dhe tjetra duke qare e qe simbolizojne shkrimet brenda ne liber (Gezim dhe Hidherim) dhe kapaku te jete i zi.
 
Redaktimi i fundit:

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Mqs titulli me po çshikohet po anon tek mendimet e maskuara, sugjerimi im per kopertinen eshte qe te paraqiten dy maska te bardha, ngjitur njera me tjetren, njera duke qeshur dhe tjetra duke qare e qe simbolizojne shkrimet brenda ne liber (Gezim dhe Hidherim) dhe kapaku te jete i zi.
Pak a shume te njejten mendim Kam dhe un por me nje ndryshim .Kopertina te kishte gjysem femre dhe gjysem mashkulli me kurriz me maska neper duar secili 🙂
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Kur te bosh ti librin tat te lutem perfisheje dhe kte poezine time po te jap vec pak :p


Lagjaja Zez, Kalamojt e zi.

Kush mi vodhi brekt e burrit,

Mos e boft piken e hajrit Jarebi!

Te reja ishin.

Vec dy vrima kishin......
p.s si te duket?! lool lool
Pse mos flasesh tashi kur ste shtypa si plesht kur Kisha mundesine 🤪😂
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Epo te hapim nje votim tashi , dhe vendosni ku dhe cfare mendoni.


@Moonlight "Rrahje Zemre "
@Marla " Perjetime Virtuale"
@Hera "Ne hapat e virtualitetit "
@LeVoyageur "Revirtuality"
@Hilarious " Virtualiteti na bashkon "
@Legally_Sweet "Copeza ndjenjash "
@NGU "Njihni edhe boten tone”
@Nicktjeter "Novelat virtuale "
@Arfenilla "Luftoni per endrrat tuaja "
@Grim "Shtrëngim duarsh"
@NeVertiti "Letersia e FV-se. "
@Vajza "Margaritare"
@Soulmind "Germa ne Virtualitet "
@Vinjol "Copeza Mendimesh "
@L0v3rM4n "Miqte e mi virtual "
@Daisy "Moonlight"
@Monsieur_Nobody "Bashkejetese Misterioze"
@Amara_La_Negra "Mendime te Maskuara"
Po un ku jam
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Si zakonisht une i shof gjerat me vonese. Votova.

Do me pelqente titulli: Shkarravinat tona.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mua si titull do me pelqente
Ndërveprime personalitetesh
Ose Rama Ik
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Mbeshtete tani qe pushoi shiu po lere dit Nate 🤪
Thone qe dielli me shi eshte bereqet .Hajt per hajer o jevge 😂
Me shi është më mirë mo zog se rrëshket më kollaj vota
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top