Votoni Titullin e librit

Votoni Titullin e librit


  • Totali i votuesve
    29
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Katil

Antarë i Respektuar
aman cke sot , se ngele tu u krujt ,po kuptoje qe ska nge njeri
rivoto se stu harxhu nje klik
Ku e pe krujtjen?
Po pys për tu informu se çfar ndodhi
Po lexoj ktu qe me 2 vota u vendos
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Votova veten,as qe dija qe ate titull kisha sugjeruar. ahahahahahah
ama nese mundeni,ndryshoni voten time, kalojeni tek:
"Copeza ndjenjash "
ju lutem nese behet.
 

WxP

Vetëm i Zenodetës ❤
Nuk o vendos akoma katilo do sygjeroj edhe shpia botuese
 

WxP

Vetëm i Zenodetës ❤
Nderroje edhe votoni me shume se 4 tituj
 

AnaVie

Undisputed worman
Staf në FV.AL
Ca ka mi se sdi per ca Po Folni ? lool
Kujtova se ishte cuni jot komshie paska qen i komshiut @WxP lool
Do ja haj gojen Ika se Jam ne timon 🤣
 

Desa

Felix - Culpa
Votova Margaritare dhe Miqtë e mi virtual.
Besoj do ishte një titull i bukur dhe jo më shumë domethënës se të tjerat ☺️ , sikur të bashkoheshin në një: Margaritarët e miqve të mi virtual.
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Votova Margaritare dhe Miqtë e mi virtual.
Besoj do ishte një titull i bukur dhe jo më shumë domethënës se të tjerat ☺ , sikur të bashkoheshin në një: Margaritarët e miqve të mi virtual.
Me paske votuar mua -Margaritare .. :p
Flm flm .😁
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
"Mendime te maskuara" & "Germa ne Virtualitet"....Une e kryeva my civic duty :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top