Votoni Titullin e librit

Votoni Titullin e librit


  • Totali i votuesve
    29
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Shiko askush nga ne eshte zhveshur tamam ne menyre figurative . Secili prej nesh ka nje sekret ose me shume x te ruajtur anonimitetin. Mendimet e maskuara nenkupton qe shkruhen ose thuhen pas nje ekrani.Tani nqs libri do shitet ne babrru normal qe ropt do e bejne kausha x fara ose per te mbeshtjellur misrat 😂😂😂😂😂
Mbetet opinion personal 😊
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Sa te pa vendosur qe jeni lol
Vendin e pare me vota e mban ideja e @LeVoyageur "Revirtuality", kshuqe po nk dhate ndonje ide tjeter apo vote, ky del si titulli i librit.

Nxitoni, koha eshte e kufizuar lol
Me ate titullin tend Njihni dhe boten tone mu duk vetja sikur jemi ne kopesht me dreke dhe kemi festen e fundvitit dhe te gjithe kemi mesuar 4 rrjeshta vjershe permendesh 😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Titulli eshte i bukur sepse vdes per cik gjona stil "dark"... por nuk perfshin virtualitetin.
Plus qe mes gjith maskave, ke ca qe sjan maskuar fare... biles jan zhvesh fare (metaforicamente parlando)
Pasi gjith denden se lexuari e shtyjne kohen me virtualitet gjeja e fundit eshte te kapin me dore nje titull qe flet per shkembim qurrash sic thu ti lool :p


titulli duhet te shesi brendesia dihet mo ka hyrje c'do liber.

p.s
jan zhvesh fare lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Pse ma injoron mendimin ma thyen zemren. Une protestoj nuk jap pjesen e mbetur per librin nuk me ken von titullin tim.
Ate titull boje te libri dyte ,ku une mos jem pjese lool
 
  • Nerva
Reactions: WxP

WxP

Hidrauliku
Po pra fakti qe jan shume tituj dhe vota te shperndara duhet te kandidojn dy titujt me te votuar me njera tjetren kush te mari me sh vota le te vendoset.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Po pra fakti qe jan shume tituj dhe vota te shperndara duhet te kandidojn dy titujt me te votuar me njera tjetren kush te mari me sh vota le te vendoset.
e ja votoni ihere e i bejme
dhe ai titulli me qene shqip sdo ishte keq
 
Po pra fakti qe jan shume tituj dhe vota te shperndara duhet te kandidojn dy titujt me te votuar me njera tjetren kush te mari me sh vota le te vendoset.

Do ishte me mir te rihapej tema dhe nje titull tjeter... sepse jo te gjithe e din qe duhet rivotuar.
Ose bojini tag vec e vec
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Epo te hapim nje votim tashi , dhe vendosni ku dhe cfare mendoni.


@Moonlight "Rrahje Zemre "
@Marla " Perjetime Virtuale"
@Hera "Ne hapat e virtualitetit "
@LeVoyageur "Revirtuality"
@Hilarious " Virtualiteti na bashkon "
@Legally_Sweet "Copeza ndjenjash "
@NGU "Njihni edhe boten tone”
@Nicktjeter "Novelat virtuale "
@Arfenilla "Luftoni per endrrat tuaja "
@Grim "Shtrëngim duarsh"
@NeVertiti "Letersia e FV-se. "
@Vajza "Margaritare"
@Soulmind "Germa ne Virtualitet "
@Vinjol "Copeza Mendimesh "
@L0v3rM4n "Miqte e mi virtual "
@Daisy "Moonlight"
@Monsieur_Nobody "Bashkejetese Misterioze"
Edhe ketu mi 🤪
 

Didi

C'est la vie.
Rivotimi u hap nga e para

votoni serish
Për mendimin tim, duhet të hiqeshin ato që kishin marr më pak vota. Duke lënë të tjerat dhe besoj që titulli duhet në shqip.
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Nuk e me vjen asgjo ne mendje ndihem shume mashkull ne kto momente :p :p
lool
Por qe te perfshije dhe virtualitetin meqe e keni merak, do thoja Fjalen "Rrjet"

dmth po arrin dikush te boje naj kombo me dy kuptime rrjet pseshku lool dhe rrjeti ku flasim te gjithe.
Zemra ne rrjet (lool sa e shpifme lool)
Njdesi a ku di une se nuk me vje asgje :p


Der atehere jam per ate te @Amara_La_Negra

ej paske qen dreq ti mi (une qe perpiqem te boj fytyre te habitme)

une thash lexo vec horoskopin ti :p

a shejtan, shejtan lool lool
 

WxP

Hidrauliku
Une them votoni moonlight eshte heroin, kokain, kafein.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Une them votoni moonlight eshte heroin, kokain, kafein.
he legen do tallesh me titullin e moon loolAtehere sapo fola me redaktuesen ,pasi i ridergova materialin sipas shtojcave tuaja
dhe me tha se do sugjerojne si titull ,si kopertine
kshuqe mos merrni kot ,se dy mendje bashke sdo beheni kurre lool
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Epo te hapim nje votim tashi , dhe vendosni ku dhe cfare mendoni.


@Moonlight "Rrahje Zemre "
@Marla " Perjetime Virtuale"
@Hera "Ne hapat e virtualitetit "
@LeVoyageur "Revirtuality"
@Hilarious " Virtualiteti na bashkon "
@Legally_Sweet "Copeza ndjenjash "
@NGU "Njihni edhe boten tone”
@Nicktjeter "Novelat virtuale "
@Arfenilla "Luftoni per endrrat tuaja "
@Grim "Shtrëngim duarsh"
@NeVertiti "Letersia e FV-se. "
@Vajza "Margaritare"
@Soulmind "Germa ne Virtualitet "
@Vinjol "Copeza Mendimesh "
@L0v3rM4n "Miqte e mi virtual "
@Daisy "Moonlight"
@Monsieur_Nobody "Bashkejetese Misterioze"
@Amara_La_Negra "Mendime te Maskuara"
@Amara_La_Negra ne rregull zgare? lool
 

Katil

Antarë i Respektuar
Un pata votuar ktu
Ça i ndodhi votave?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top