Votoni Titullin e librit

Votoni Titullin e librit


  • Totali i votuesve
    29
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Lauri

Anunnak
Na u bë ky libri si piramidat e egjyptit.
 

Katil

Antarë i Respektuar

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Na u bë ky libri si piramidat e egjyptit.
Ndjese Laur , po ishte e mbyllur shtepia botuese , tani qe u hap po rimeremi
jemi ne fazen qe shkrimet u redaktuan dhe do kalojne ne faqosje
nese do kishim qene ne kohe te mira , tani do ishte ne qarkullim
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Qe te blesh ose lexosh nje liber duhet te te intrigoj titulli.Nga keto qe jane me duken shume childish dhe aspak intriguese .
/Me I lutet zotit ti japi per 5 minuta mendt te gjej nje titull intrigues x librin 🤪
 

Katil

Antarë i Respektuar
Pse mi 1 shpi botuse ka Shqipëria lol
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
@Monique libri ka nje tematike te caktuar apo jane te ndryshme pasi besoj qe ka te beje edhe permbajtja e tij qe ti caktohet nje titull.
Kur te bosh ti librin tat te lutem perfisheje dhe kte poezine time po te jap vec pak :p


Lagjaja Zez, Kalamojt e zi.

Kush mi vodhi brekt e burrit,

Mos e boft piken e hajrit Jarebi!

Te reja ishin.

Vec dy vrima kishin......
p.s si te duket?! lool lool
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Qe te blesh ose lexosh nje liber duhet te te intrigoj titulli.Nga keto qe jane me duken shume childish dhe aspak intriguese .
/Me I lutet zotit ti japi per 5 minuta mendt te gjej nje titull intrigues x librin 🤪
He na jep nje dore lool
 

Katil

Antarë i Respektuar
Oooo la negrinaaaaaaa po svune ti dor në libër skan me e bo pikën e hajritttt
 

WxP

Hidrauliku
Une them se "Perlat Virtuale" do ishte i denje fakti qe se kam kap ne kohe kete teme do me skualifikoj titullin :)
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ëndërroni ëndërroni,me lekët e librit kaloj karantina😂😂😂
 
Shum lomsh po na boni 🤣
Ulni Faqen me nje vend dhe jepni mendime konkrete.
Votova Revirtuality per shum arsye dhe jo vetem pse ishte ide e Lev 😄
1. Citohet ne nje far menyre forumi virtual
2. Virtualiteti eshte bere pjese e jetes dhe falas saj, patem mundesine te realizojme nje liber me krijimet tona.
3. Eshte i shkurter (urrej titujt e gjat qe don nje vit me i lexu)
4. Me kujtoj Matrix 😅
 
@Monique "Masked thoughts "
Mendime te maskuara sepse fundja te gjithe shkruajm cfare mendojme por te maskuar me personazhet qe secili prej nesh ka vendosur te jete
Titulli eshte i bukur sepse vdes per cik gjona stil "dark"... por nuk perfshin virtualitetin.
Plus qe mes gjith maskave, ke ca qe sjan maskuar fare... biles jan zhvesh fare (metaforicamente parlando)
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Sa te pa vendosur qe jeni lol
Vendin e pare me vota e mban ideja e @LeVoyageur "Revirtuality", kshuqe po nk dhate ndonje ide tjeter apo vote, ky del si titulli i librit.

Nxitoni, koha eshte e kufizuar lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
@Monique "Masked thoughts "
Mendime te maskuara sepse fundja te gjithe shkruajm cfare mendojme por te maskuar me personazhet qe secili prej nesh ka vendosur te jete
Me pelqen ideja..... Fundja edhe ne ne nje fare menyre jemi maska te vetvetes....nisur edhe nga nofkat
plus qe eben pak intrigues si titull, duke qene se jemi cik natyra qe vdesim per intriga lool
Une jam dakort
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Titulli eshte i bukur sepse vdes per cik gjona stil "dark"... por nuk perfshin virtualitetin.
Plus qe mes gjith maskave, ke ca qe sjan maskuar fare... biles jan zhvesh fare (metaforicamente parlando)
Shiko askush nga ne eshte zhveshur tamam ne menyre figurative . Secili prej nesh ka nje sekret ose me shume x te ruajtur anonimitetin. Mendimet e maskuara nenkupton qe shkruhen ose thuhen pas nje ekrani.Tani nqs libri do shitet ne babrru normal qe ropt do e bejne kausha x fara ose per te mbeshtjellur misrat 😂😂😂😂😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top