Votoni Titullin e librit

Votoni Titullin e librit


  • Totali i votuesve
    29
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
ej Po :
"Limonade" si ju duket ?

Fundja dhe kto krijimet ktu si limonate jane, tak fap.
ose "Virtualvarg"

Esht hap pak shpejt votimi pa e pjekur si mendim akoma mendoj.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
ej Po :
"Limonade" si ju duket ?

Fundja dhe kto krijimet ktu si limonate jane, tak fap.
ose "Virtualvarg"

Esht hap pak shpejt votimi pa e pjekur si mendim akoma mendoj.
Po mire se kemi kohe
Jepi sugjerinet e tjera
 

Didi

C'est la vie.
Po mire se kemi kohe
Jepi sugjerinet e tjera
Nqs kemi kohë pse u hap votimi pa e lënë temën tjetër të hapur e pak më shumë?

Se i bie që kanë votuar 18 veta, nqs do shtohet diçka, ndonjë nga këta mund edhe të bëhet pishman dhe të pëlqej diçka tjetër...

Sa për ti shtuar punë vetes është (dmth ty).
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Nqs kemi kohë pse u hap votimi pa e lënë temën tjetër të hapur e pak më shumë?

Se i bie që kanë votuar 18 veta, nqs do shtohet diçka, ndonjë nga këta mund edhe të bëhet pishman dhe të pëlqej diçka tjetër...

Sa për ti shtuar punë vetes është (dmth ty).
Po mendova se u ezaurut
Ja mbylle kte teme e hap ate te sughjerime se jam nga tilifoni nashti
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po mendova se u ezaurut
Ja mbylle kte teme e hap ate te sughjerime se jam nga tilifoni nashti

mund dhe te konsolidohet me redaktorin. redaktori kalon sh tituj neper duar dhe me sh mundesi i jep vulen e fundit. Shkruaji te gjitha dhe le ti shohe ai, pa patur nevoje per votime.
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Njihni edhe boten tone, dhe Bashkejetese misterioze
jane dy titujt paksa me intrigues por jo mjafushem prap.

Ideja eshte te terheqi blersin dhe ne kete kendveshtrim fjalen virtualitet do e shmangia me c'do lloj forme.

Po flas gjithnje nga kendveshtrimi I dikujt qe do e blej pasi une nqs do mundem.

Do e blej me gjith qejf edhe sikur titulli te ishte "lirika virtuale e kasemit per mahmudijen" lol
 

ZHIGO

Lucky me...
"Vargjet e Mia" dhe po poshte;
( ForumiVirtual )

Pa dashur te ofendoj askend, nk me terhoqen titujt e paraqitur ne sondazh. S'ma mbushen syrin. Tituj ne gjuhe te huaj as qe i konsideroj. Me mire shqip e paster perderisa dhe libri flet shqip.
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
"Vargjet e Mia" dhe po poshte;
( ForumiVirtual )

Pa dashur te ofendoj askend, nk me terhoqen titujt e paraqitur ne sondazh. S'ma mbushen syrin. Tituj ne gjuhe te huaj as qe i konsideroj. Me mire shqip e paster perderisa dhe libri flet shqip.
ide e lezetshme
 

Didi

C'est la vie.
"Vargjet e Mia" dhe po poshte;
( ForumiVirtual )

Pa dashur te ofendoj askend, nk me terhoqen titujt e paraqitur ne sondazh. S'ma mbushen syrin. Tituj ne gjuhe te huaj as qe i konsideroj. Me mire shqip e paster perderisa dhe libri flet shqip.
Vargjet tona, - do thoja që është më mirë mqs sjemi një por shumë.

Nga titujt më sipër duke i lexuar përsëri, smë pëlqen asnjëri.
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
@Monique libri ka nje tematike te caktuar apo jane te ndryshme pasi besoj qe ka te beje edhe permbajtja e tij qe ti caktohet nje titull.
 

Katil

Antarë i Respektuar
Ore ça u bo me kte librin
Jua mori leket kokkuqa
Dhe u justifiku me koronën😂
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top