Votoni Titullin e librit

Votoni Titullin e librit


  • Totali i votuesve
    29
  • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Epo te hapim nje votim tashi , dhe vendosni ku dhe cfare mendoni.


@Moonlight "Rrahje Zemre "
@Marla " Perjetime Virtuale"
@Hera "Ne hapat e virtualitetit "
@LeVoyageur "Revirtuality"
@Hilarious " Virtualiteti na bashkon "
@Legally_Sweet "Copeza ndjenjash "
@NGU "Njihni edhe boten tone”
@Nicktjeter "Novelat virtuale "
@Arfenilla "Luftoni per endrrat tuaja "
@Grim "Shtrëngim duarsh"
@NeVertiti "Letersia e FV-se. "
@Vajza "Margaritare"
@Soulmind "Germa ne Virtualitet "
@Vinjol "Copeza Mendimesh "
@L0v3rM4n "Miqte e mi virtual "
@Daisy "Moonlight"
@Monsieur_Nobody "Bashkejetese Misterioze"
@Amara_La_Negra "Mendime te Maskuara"
 
Redaktimi i fundit:

Katil

Antarë i Respektuar
Mendimin e nickut patjetër.
 
Eshte hera e pare qe votoj vetveten ne fv 😁

Nese Revirtuality do shkruhej keshtu do ishte me e qarte edhe per te tjeret
 
Un jan cik e veshtir per kto detaje
Titulli ka shum rendesi dhe voton time e dhash
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Kini parasysh qe kjo behet me shume per patur ne nje emer, sepse edhe ata do bejne sugjerimet e tyre,bazuar ne materielin qe ne do i dergojme.
por nese biem dakort mbi nje te vetem..pse jo :)
 

NGU

Wild child full of grace 💫
A eshte e drejta pr 2 vota? Se me pelqyen dy. Tpakten mos tme ike vota dem lol
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Me fal por mesa e di une bashkejetese nuk do thote vec jeta mes dy vetave....sidoqofte nese ka te beje titulli i librit me gjerat e forumit do ishte me i prekshem titulli im sesa disa qe jane aty
Ta shtova, do te te jap edhe mundesine te ndryshosh voten?
 

Didi

C'est la vie.
Këto janë titujt përfundimtar?
 

Didi

C'est la vie.
Keto qe sugjeruat ju dhe une bashke me ju
Nuk pyeta kush i sugjeroi, doja të dija më shumë u mbyllën sugjerimet aq qe apo mund të shtohen më nga ana jonë?


(Se që mund të sugjerohet dhe nga shtëpia botuese e lexova)
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Nuk pyeta kush i sugjeroi, doja të dija më shumë u mbyllën sugjerimet aq qe apo mund të shtohen më nga ana jonë?


(Se që mund të sugjerohet dhe nga shtëpia botuese e lexova)
Po edhe mund te na sugjerojne ..por se e kemi nje titull s'eshte keq
Do me shtu ..shto
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Edhe thoni titull shqip..edhe nuk e votoni..
 
Redaktimi i fundit:
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top