• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni temen e javes!

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni temen e javes!

Fol per veteeee ti
Aver donte medalje, keshtuqe 1 teme qe ka hapur , ate duhet ta fitoje
Te themi cf eshte Arfenilla
ai
e
meriton

(ishalla i bie shpirti ne qetesi lol)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni temen e javes!

Pershendetje.... Tema e javes si me e lexuara dhe me pergjigjje me shum se temat tjera eshte , tema e hapur nga Cent..

Hoxhë Irfani: Myslimanët në xhenet do kenë 72 gra të virgjëra

Përgjigje: 28
Lexime: 376 Urime

Fillim jave te mbare per gjithe:shok:
Ne fakt mua me vjen keq qe paska dale kjo teme... DO doja te dilnin temat me te bukura jo ato qe sjellin buje dhe o burra boll te themi dicka, lol...

Nejse per mua tema me e bukur keto dite kane qene: Ka njerez ne kete bote.... Dhe tema Averit interesante... dmth ca po beni :p...
p.s. S'po flas per temat e mia se dihet qe jane nam fare :p, lol
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Votoni temen e javes!

mua me pelqeu tema e mijera buzeqeshjeve por. me duket se nuk e kishin kuptuar te tere
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni temen e javes!

mua me pelqeu tema e mijera buzeqeshjeve por. me duket se nuk e kishin kuptuar te tere
Ndoshta vete shtjellimi ishte i tille qe te linte hapesire. Ne fakt ishte per ngjarje qe na japin lumturi gjate dites, qofshin personale por dhe foto neti qe na persjellin nje mesazh gezimi apo dashurie... :)
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Votoni temen e javes!

Ndoshta vete shtjellimi ishte i tille qe te linte hapesire. Ne fakt ishte per ngjarje qe na japin lumturi gjate dites, qofshin personale por dhe foto neti qe na persjellin nje mesazh gezimi apo dashurie... :)
foto neti ka te albumi fotografik pafund. Me pelqeu me shume ideja qe te mund te ndajme nje momentin tone, qofte dhe pa foto :po:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni temen e javes!

foto neti ka te albumi fotografik pafund. Me pelqeu me shume ideja qe te mund te ndajme nje momentin tone, qofte dhe pa foto :po:
PO e vertet, ajo ishte ideja fillestare, po varet sa sjellin... \

Ne fakt tani me solle ndermend nje projekt/plan qe e bera me nje shoqe time para 1 viti a me shume. U ankonim shpesh te njera tjetra mbi punen monotonine dhe vendosem qe per 100 dit rresht do fotografonim dicka qe do na gezonte gjate dites. Dhe e quajtem Sfida 100. dhe cdo dite do i dergonim njera tjetres nje cast te dites qe kishim zgjedh si me te bukurin, lol. Zgjati vetem 20 dit, pastaj e lame pergjys :(
 

Yellow Redhead

angels walk among us
Titulli: Votoni temen e javes!

PO e vertet, ajo ishte ideja fillestare, po varet sa sjellin... \

Ne fakt tani me solle ndermend nje projekt/plan qe e bera me nje shoqe time para 1 viti a me shume. U ankonim shpesh te njera tjetra mbi punen monotonine dhe vendosem qe per 100 dit rresht do fotografonim dicka qe do na gezonte gjate dites. Dhe e quajtem Sfida 100. dhe cdo dite do i dergonim njera tjetres nje cast te dites qe kishim zgjedh si me te bukurin, lol. Zgjati vetem 20 dit, pastaj e lame pergjys :(
Hmm kjo ideja po me ngacmon, me duket te nxjerr me shpesh aparatin nga shpia :D
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni temen e javes!

Une pajtohem 100% me Morenen. Ajo eshte e zonja e temes dhe mund te bej cfare t'i doje zemra. Po deshi mund t'ia fus edhe tritolin :D

p.s. e dija qe heret a vone do ti kuptonte vlerat e verteta te temes 'cf po ben keto momente' :D
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni temen e javes!

Une do e quaja me shume motivim :p
Dmth e e din atehere kur i behet qejfi dikujte dhe pastaj jep max? :p
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni temen e javes!

Faleminderit shume. Vertete u emocionova shume per kete perkrahje.

A mund te ma jep dikush nje faculete? Faleminderit!

:p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Votoni temen e javes!

Pershendetje ....Kete jave, teme te javes do jete teme e hapur nga soulmind...edhe pse ishe hapur 1 dite pas temes se ishte teme e javes ..por kjo ishte tema me e lexuar per kete jave :)

Mijera buzeqeshje!Përgjigje: 20
Lexime: 293Urime:lulet:


ps.. ju lutem duhet ta kuptoni gjithe se tema zgjedhet ajo qe ka pergjigjje(diskutime) dhe klikime me shum, jo se eshte me e mira ndere tjerat. Mund te kete tema shum me te mira ,por qe nuk ka diskutime...

Suksese::cool::
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Votoni temen e javes!

Mirmbrema......Tema e javes kete here ( si shum hera tjera ) eshte teme e hapur nga antarja Nicktjeter..

Nje avatar per...

Përgjigje: 49
Lexime: 849Urime :fluroze:
Suksese per nje fillim jave te gjithve
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Votoni temen e javes!

Pershendetje .............Tema e javes eshte tema;

Antaret e forumit Bebe.....Përgjigje: 49
Lexime: 721


Suksese per nje jave sa me te mir .:rose
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni temen e javes!

Pershendetje .............Tema e javes eshte tema;

Antaret e forumit Bebe.....Përgjigje: 49
Lexime: 721


Suksese per nje jave sa me te mir .:rose
Kush e ka hap ate teme?

Jo per gjo por jemi bo me trauma!

p.s. ishalla jo ajo qe po mendoj.
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Titulli: Votoni temen e javes!

Kush e ka hap ate teme?

Jo per gjo por jemi bo me trauma!

p.s. ishalla jo ajo qe po mendoj.
Me hije thuaj :p.
Kesaj jave une skam gisht lol por vete ajo sm qe shpall temat...por e kemi modeste :p
 

Aver

VIP
Titulli: Votoni temen e javes!

Me hije thuaj :p.
Kesaj jave une skam gisht lol por vete ajo sm qe shpall temat...por e kemi modeste :p
Nuk po e pyes hiq. Me rendesi qe e kuptova qe s'je ti dhe u lumturova pa mase :D

Me sa e shoh keto temat me fotografi dhezin ma shume. Po mendoj ndonje ide. Ndoshta "imagjinoni anetaret e forumit si alien'" apo dicka te ngjashme qe te fitoj edhe une nje here dhe te mos me del shpirti me sy hapur :D
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Titulli: Votoni temen e javes!

Nuk po e pyes hiq. Me rendesi qe e kuptova qe s'je ti dhe u lumturova pa mase :D

Me sa e shoh keto temat me fotografi dhezin ma shume. Po mendoj ndonje ide. Ndoshta "imagjinoni anetaret e forumit si alien'" apo dicka te ngjashme qe te fitoj edhe une nje here dhe te mos me del shpirti me sy hapur :D
Une them te DHEZIM kete Nicktjeter,Aver jam e bindur qe do fitoje,po tia vije flaken kesaj ne ndonje teme,por prap ama e mendon mire ,i bie kjo deshmore,e ti tu mbajt qiriun duke e vajtuar hahahahahaha :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni temen e javes!

Pershendetje .............Tema e javes eshte tema;

Antaret e forumit Bebe.....Përgjigje: 49
Lexime: 721Suksese per nje jave sa me te mir .:rose

Kur lajmeron per temen mesa di shkruhet dhe hapesi i temes apo jo? Fakti qe e ke hapur ti s'te ndalon ta shkruash emrin madje ti zonjushe supermoderatore thyeve rregullat, ahaha :p

Ska asgje te keqe se nbaze likesh e komentesh ka dal tema qe eshte e jotja kesaj here.. Se kuptoj kete modesti qe keni :p..
Une vjet shpalla veten fituese te nje muaji dhe se pata problem as kompleksitet hic, Ne fund te fundit me djersen tende e fitove ket jave Arfenilla
lol
 
Top