• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni temen e javes!

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Me erdhi nje ide duke pare qe ketu hapen sh tema te bukura ose jo dhe per kete pse te mos e nxisim me shume
ide-formimet e anetareve edhe te zbavitemi te gjithe bashke
Nuk eshte sondazh thjeshte sipas jush kush teme ka bere anetaret me shume te qeshin, apo me aktiv
sa e keni vleresuar si info, apo si gjallerim forumi.
Meqe eshte e premte sot, cdo te premte te nxjerrim rezultatin perfundimtar


Per mua tema me e bukur eshte kjo e Soulit
Karikaturistet e forumit Virtual.
 

cent

...Lontano
Titulli: Votoni temen e javes!

Te gjitha temat sjellin gjalleri,diskutime dhe mjaft popullaritet,nder to mund te them si kryesore per vitin 2013 :
Tema e Soulmind :Karikaturistet e forumit Virtual
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Votoni temen e javes!

Karikaturistet dhe Fotomania ( ka foto shume te bukura kete muaj)~!
 
Pe: Votoni temen e javes!

Karikaturistet e forumit Virtual
shum idee e vecant ... leqe tbon me qesh :p
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Votoni temen e javes!

Tema fituse kete jave fiton nje lavatrice :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Votoni temen e javes!

Them te drejten tema e Soulit (jo Fotomania por kjo karikatura) ka sjelle nje cik fresk ne forum.

Pergezime!
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Votoni temen e javes!

Na ke misinformuar me kte foljen 'votoni' ktu me duket se s'kemi si ta shkundim voten kur s'na ke paraqitur alternativa :p
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni temen e javes!

Jam dakort me ju per karikaturat, teme e kendshme por un do votoja per temen e Qukut ate te pyetjeve :D...sepse e pash si nje tem qe te le per te menduar....eshte nje krize qe po e jetojm...jan pyetje dhe ankthe qe i kap njerzit....e keto dite dimri shiu kam deshire te hy ne deshperimin me te thelle :p
 
Redaktimi i fundit:

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Votoni temen e javes!

Une per temen e bella: Roman-xe Pasioni..nje lexim me perjetime te forta
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Votoni temen e javes!

un po ja meshtes Yllit , meqense ka fol bukur . Bellke me verte qe ato shkrimet edhe pse te tregohem i drejt me ty fillmisht te duken te lodhshme ssa te futesh pak ne rrjedhen qe kerkon ti jap autori. por te japin nje kenaqsi te vecant dhe duken sikur zgjojn ate ariun nga gjumi letargjik .
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Votoni temen e javes!

Nje tjeter teme interesante e ajo e Legally- Frutat e shëndetshëm për të cilat nuk keni dëgjuar kurrë
Interesante gati gati sbesoja se ekzistonin disa me gjemba :D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni temen e javes!

Nje tjeter teme interesante e ajo e Legally- Frutat e shëndetshëm për të cilat nuk keni dëgjuar kurrë
Interesante gati gati sbesoja se ekzistonin disa me gjemba :D
ok e ka mare legally per javen para ksaj qe lam,

Per javen qe lam une do votoja per temen: Thoni pikat per anetarin lart, jo per gje po ka shkuar 10 faqe lol.... ah dhe nje teme interesante do shtoja: a duhet te jete babai ne castin qe lind? :p ndoshta ka pas dhe tjera po se kam ndjek shume forumin... u se cpo lexoja,.. ndoshta dhe Big brother futet tek te rejat e fundit
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni temen e javes!

per javen qe lam pas votoj temen Peticjon. U bene anetaret e stafi lemsh :p...
 
Redaktimi i fundit:

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Votoni temen e javes!

Une kesaj rradhe them temen e Love-s per depilimin
Ta dine keta mizoret :p
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Votoni temen e javes!

Tema "fotot e antareve", jane vene antaret ne gare me njeri tjetrin kush te veri foto me shume lol
Dhe sidomos tema e komenteve :D
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Votoni temen e javes!

Tema e fotove tek 'Libido'
Habitem sa te dhunshem qenkan disa :D (pervec DM qe dihej :p)
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Votoni temen e javes!

Tema e fotove tek 'Libido?
Habitem sa te dhunshem qenkan disa :D (pervec DM qe dihej :p)
iii me lat ketu sot :(... jo jo tema javes eshte ajo e thashethemeve, vetem ti do sillje nje teme aq interesante :)...

:kiss
 
Pe: Titulli: Votoni temen e javes!

Tema e fotove tek 'Libido'
Habitem sa te dhunshem qenkan disa :D (pervec DM qe dihej :p)
ahahhaa ca ke ti me mu :D
un jam engjell :engjell:

un po votoj per temen Shpreh erotizmin e momentit me nje foto :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Votoni temen e javes!

Edhe mua kesaj jave me ka lene pershtypje (bile votoj per te:vetull:, po spo di ku me hedh voten) per temen: Cfaq erotizimin e momentit me nje foto!

Me thane te drejten m'ka lane pa fjale erotizimi momental i ca gocave i shprehur me foto sa mu krijua bindja se kana ngaterru temen :confused::confused:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Votoni temen e javes!

Per mua tema javore e kesaj jave ishte: Ma gezofsh ditelindjen moj :fiu::fiu::fiu:

Tash nuk i kam mat se cila doli me e votuara, por qe u lodha duke ekrcyer kete jave nga ditelindjet forumore edhe jam lodhe uhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ;)
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Titulli: Votoni temen e javes!

per mua dy temat me pikante te javes qe ka pas debat e mbi te gjitha sherr ahahhah jane keto;

Femra - Krijesë e bukur por mendjelehtë 1
Temë: Koha e Xhaxhit- fushe me lule apo me ferra?
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Votoni temen e javes!

Endrra ime eshte t'i bej njerezit te lumtur sepse une jam i lumtur/...tema e Soul--- O Zot, me ka kenaq
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Votoni temen e javes!

Dhe mua ajo teme me pelqen ....Antaret ne imagjinaten tone.

Vetem se ishalla nuk kthehet si binjakja e temes si eshte ajo me antaret ne karikatura dicka e tille ahahaha...
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Votoni temen e javes!

kjo tema me ke nga forumi doni me bo sex....shume shperthyese :p
 
Top