• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni Sop-in qe doni te largoheni

Votoni Sop-in qe doni te largoheni

 • albanian_kajzer

  Votat: 0 0.0%
 • aleksus

  Votat: 0 0.0%
 • Desperado

  Votat: 1 12.5%
 • Bjondi

  Votat: 0 0.0%
 • Pirati

  Votat: 2 25.0%
 • Call

  Votat: 0 0.0%
 • Mbreti

  Votat: 5 62.5%

 • Totali i votuesve
  8
 • Poll closed .

Kadafi

Founder #Shqiperia
Nga ky sondazh largohet një Sop, pasi te mbaroj ky sondazh do behet një tjeter per te hequr Sop-in e dyte !

P.S; Ledia dhe une nuk votojme !
 
Last edited:

Kadafi

Founder #Shqiperia
Titulli: Votoni Sop-in qe doni te largoheni

Ky sondazh edhe pse 2 dite me heret, mund te quhet i mbyllur pasi kane votuar te 7 sop-at respektiv. Bazuar ne votimin e kryer largohet Sop Mbreti !
 
Last edited:
Top