• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Votoni per statusin aop per Lek_Dukagjini

Votoni per statusin aop per Lek_Dukagjini

 • Po

  Votat: 6 66.7%
 • Jo

  Votat: 3 33.3%

 • Totali i votuesve
  9
 • Poll closed .

limonade

Antar Aktiv
Votoni per statusin aop per Lek_Dukagjini

Faleminderit!
 

Mbreti

Sop ne kanalin #Shqiperia
Titulli: Votoni per statusin aop per Lek_Dukagjini

<Mbreti> si mendo Lek_Dukagjini meqe ske access akoma ke zona sop BrUnE
<BrUnE> jap voten time per Lek_Dukagjini
<BrUnE> :))

Me Rrespekt Mbreti
 

Dying_Poet

Anëtar i Nderuar
Titulli: Votoni per statusin aop per Lek_Dukagjini

Se pari- ju keshilloj te respektoni rradhen e userave sipas kerkesave ! ( Me duket se user TIRONC ka 18 ore qe ka postu kerkesen)
Se dyti- i interesuari edhe mund te bej 1 rezume, si doli, origjina biografia, ish staf, admin oper etj...!
Sondazhe dhe Kerkesa formale me mire mos te behen fare, shtoni direkt me mire!
 
Top